Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

Sortuj po:

 • Leczenie uzależnień »

  Leczenie uzależnień

  Bez wątpliwości alkohol może w ogromnym stopniu zdezintegrować życie. Leczenie alkoholika jest procesem żmudnym i wymaga wiele trudu. Centrum uzależnień stara się udzielić odpowiedzi na zapytanie – jak przestać pić? Jeśli dana osoba stara się zmniejszyć picie alkoholu i nie umie, jest najprawdopodobniej uzależniona. Ośrodek ponadto leczy uzależnienie od gier komputerowych i uzależnienie od hazardu. Taki typ uzależnienia wiąże się ze niekorzystnymi nawykami i jest także groźny.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe urolog »

  Wizyty domowe urolog

  Wizyty w biurowca Pacjenta na lokalu Warszawy i stron, CAŁODOBOWO, CODZIENNIE, Lekarze różnych branży, Wizyty w zakładzie Pacjenta o dobrej porze dnia dodatkowo w jakiś dzień tygodnia, Wystawiamy zaświadczenia i zwolnienia lekarskie ZUS-ZLA (tzw. “L4”)Przepisujemy również recepty finansowane przez NFZ.

  Data dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lifting twarzy »

  Lifting twarzy

  Pełen profesjonalizm w zakresie chirurgii plastycznej jest najlepszą reklamą usług poznańskiej Kliniki MedKorekta – chirurgia plastyczna lub medycyna estetyczna dla klientów z terytorium Poznania, jak również całego kraju. Kadra kompetentnych chirurgów plastycznych lub fachowców specjalizujących się w zakresie medycyny estetycznej realizuje pełen asortyment zabiegów chirurgicznych bądź nieiznwazyjnych mających za zadanie poprawę wizerunku klientów płci żeńskiej oraz męskiej: botoks, lifting twarzy i podbródka, korekcja powiek, odmładzanie ultradźwiękami czy fachowa korekcja nosa. Naszą specjalnością jest specjalistyczna opieka medyczna. Serdecznie rekomendujemy wszechstronną propozycję zabiegów estetycznych.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne Badania psychologiczne »

  Specjalistyczne Badania psychologiczne

  Poszukujesz dobrego ośrodka w Krakowie, gdzie będziesz miał możliwość wykonać badania psychologiczne instruktorów Kraków? Idealnie trafiłeś. ATO jest jednym z najbardziej znanych gabinetów do tego celu na terenie Krakowa i całym województwie. Posiadamy bogate doświadczenie i znajomość realiów, jakie zdobyliśmy przez ostatnie lata pracy, z tej przyczyny jesteśmy w stanie zaproponować Wam usługi na naprawdę wysokim poziomie. W naszej propozycji oferty znajdą Państwo między innymi pozwolenie na broń Kraków czy badania po uzbieraniu 24 punktów karnych Kraków. W związku z czym jeśli zainteresowała Was ta prosta oferta - gorąco namawiamy do bliższego zaznajomienia się z całą ofertą, którą znajdziecie na naszej stronie www.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rak gruczołu krokowego »

  Rak gruczołu krokowego

  Proponujemy witrynę internetową, która pozwala zagłębić się w tajniki medycyny nie tylko lekarzom i pracownikom służby zdrowia. Portal w przystępny sposób dostarcza informacji odnośnie schorzeń z zakresu onkologii, takich jak rak płuc, rak piersi, rak piersi, a także odnośnie chemioterapii. Witryna podaje też wiadomości z zakresu różnego rodzaju konferencji medycznych.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje onkologiczno-laryngologiczne szczecin »

  Konsultacje onkologiczno-laryngologiczne szczecin

  Laryngolog dr Krzysztof Jach prowadzący Klinikę Laryngologii i Chirurgii Estetycznej w Szczecinie zaprasza na konsultacje z zakresu diagnostyki laryngologicznej oraz onkologicznej dla dzieci i dorosłych. W klinice dr Krzysztofa Jacha troska o dobro pacjenta jest rzeczą najważniejszą. Specjalnością Doktora są zabiegi, w szczególności korekty przegrody nosa, endoskopowe operacje zatok, operacje wycięcia migdałków. Podczas konsultacji wykonasz także komputerowe badanie słuchu, USG zatok, operację polipów nosa a nawet pozbędziesz się uciążliwego chrapania. W Klinice Laryngologii i Chirurgii Estetycznej wykonywane są także operacje plastyczne, takie jak operacja odstających uszu, korekta zmarszczek, lifting szyi.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Stomatolog Poznań

  Klienci placówki dentystycznej Orident chwalą za obszerny wachlarz usług gabinet stomatologiczny Poznań Ługańska 5 to miejsce, w którym jest jego siedziba. Ważna część gamy usług to stomatologia estetyczna Poznań posiada więc powody do zadowolenia. Osoby bardzo lubiące picie kawy mogą tu zlecić wybielanie zębów Poznań może też korzystać z zabiegów odmiennego rodzaju. Można umówić się na wizytę, jeśli dolega nam bruksizm leczenie jest faktycznie wydajne. Na witrynie wymieniono przyjęte procedury. Pomaga udoskonalić stan uzębienia ortodonta Poznań może korzystać z usług tego rodzaju. Orident Gabinet Stomatologiczny Poznań to klinika, gdzie można przyprowadzać najmłodszych. Orident wykorzystuje interaktywny System Planowania Leczenia Implantologicznego. Wspomagając się tą metodą można brać pod uwagę również osobiste życzenia konsumenta. Gabinet Stomatologiczny Orident Poznań oferuje zabiegi endodontyczne, a w razie potrzeby trudni się leczeniem kieszonek kostnych. Profesjonaliści z Orident Implanty Poznań oferują porady dotyczące ochrony profilaktycznej.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna dla firm »

  Opieka medyczna dla firm

  Troska o zdrowie zajmuje wielu ludzi, którzy poważnie traktują wspomnianą kwestię. Rozsądne osoby na ogół stawiają na prywatną opiekę medyczną, dlatego że dzięki niej od razu mogą umówić się na wizytę u konkretnego specjalisty. Atrakcyjnie przedstawia się także opieka medyczna dla pracowników, której wspaniałym walorem są między innymi niskie ceny. Nie da się ukryć, że poszczególne choroby mogą pozbawić człowieka chęci do życia, a przykładem może być chociażby alergia. Na szczęście w propozycji prywatnej służby zdrowia momentalnie odnajdziemy specjalistów także z tego zakresu, i tym samym uda nam się przezwyciężyć określone schorzenia.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie dobrze wykonać badanie kierowców? »

  Gdzie dobrze wykonać badanie kierowców?

  Pracodawca kieruje Cię na badanie? Pomoże w tym nasz lekarz medycyny pracy. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w regionie, dzięki czemu badania wstępne wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny, co czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Oferujemy rabaty dla tych, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą całą ofertę!

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Okulistyczna Jasne Błonia »

  Klinika Okulistyczna Jasne Błonia

  OPERACJE OKULISTYCZNE Witrektomia w przebiegu m. in. : - skomplikowanego odwarstwienia siatkówki, - wylewu krwi do ciała szklistego, - otworu w plamce – technika odwróconego płatka opracowana przez Profesora Jerzego Nawrockiego, - niepełnościennych otworów w plamce, - zespół trakcji szklistkowo-plamkowych, - powikłań w przebiegu cukrzycy – cukrzycowy obrzęk plamki, - zakrzepów – obrzęk plamki, - zespołu pomarszczenia plamki (błona nasiatkówkowa), - podwichniętych lub zwichniętych soczewek Leczenie operacyjne i zabiegi: - leczenie operacyjne zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, - zabiegi przeciwjaskrowe, - operacje powiek – wszystkie zabiegi wykonywane są w mikroskopie operacyjnym, za pomocą najnowszych technik, - operacje skrzydlika – nowoczesną metodą PERFECT Iniekcje doszklistkowe: - iniekcje w przebiegu zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD) – pełen zakres leków (terapia anty-VEGF, triamcinolone, Ozurdex, Eyelea); prowadzimy terapię indywidualizowaną do potrzeb pacjenta, - iniekcje w przebiegu obrzęku plamki z powodu: cukrzycy, zakrzepu, stan po zapaleniach błony naczyniowej, zespół Irvine’a-Gassa (stan po operacji zaćmy) – pełen zakres leków (terapia anty-VEGF, triamcinolone, Ozurdex, Eyelea); prowadzimy terapię indywidualizowaną do potrzeb pacjenta. Zabiegi laserowe: - laserokoagulacja siatkówki, - YAG – kapsulotomia, irydektomia. BADANIA DIAGNOSTYCZNE - SOCT, - SOCT jaskrowe, - EDI-SOCT – SOCT zwiększonej głębokości, - USG w projekcji A i B - badanie ostrości wzroku, - pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą bezdotykową i metodą Pascala, - pomiar grubości rogówki – pachymetria, - badanie odcinka przedniego przy pomocy lampy szczelinowej typu Haag-Streit, - badanie tylnego odcinka oka za pomocą soczewki Volk i wziernika Fisona, - badanie wady wzroku: autokeratorefraktometr, - diagnostyka w zakresie schorzeń przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń siatkówki i nerwu wzrokowego, - komputerowe badanie pola widzenia.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • RCMED - Rzeszowskie Centrum Medyczne, gabinet okulistyczny »

  RCMED - Rzeszowskie Centrum Medyczne, gabinet okulistyczny

  Strona internetowa gabinetu okulistycznego RCMED zawiera najważniejsze wiadomości o przeprowadzanych przez ośrodek operacjach, którymi są: usuwanie zeza, usuwanie zaćmy i chirurgia ogólna dzieci. Ponadto na stronie znajdziesz cennik usług, galerię, mapę dojazdu oraz dane kontaktowe. Od lat świadczymy usługi medyczne w zakresie okulistyki dziecięcej, dorosłych i chirurgii dzieci. Jednym ze specjalistów w gabinecie RCMED jest dr n. med. specjalista chorób oczu Ewa Jakubiec Blajer. Lekarze w naszym centrum medycznym posiadają wieloletnie doświadczenie w zabiegach operacyjnych i reoperacjach. Każdy pacjent jest dla nas bardzo ważny. Nasza kadra zadba o to, byś czuł się u nas komfortowo i był zadowolony z efektów zabiegu, który przeprowadzamy w ramach NFZ lub prywatnie. W Centrum Medycznym znajduje się także bogato wyposażony salon optyczny, w którym dokładnie sprawdzimy Twoją wadę wzroku i dobierzemy unikalne oprawy okularowe spośród wielu wzorów.

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Okulistyczny N&M »

  Gabinet Okulistyczny N&M

  Gabinet okulistyczny N&M, Łódź Zofia Nawrocka, Jerzy Nawrocki, Zofia Michalewska, Janusz Michalewski Badania okulistyczne nowoczesną aparaturą, diagnostyka i operacje okulistyczne. witrektomia Łódź, Sprawny zdolny zespoł o wysokich kwalifikacjach sprawia że pacjęci zostają obsłużeni profgesjonalnie i tak szybko jak to jset tylko możliwe. Aparatura którą dysponujemy jest bardzo dokładna i spełnia wyśrubowane światowe standardy.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »

reklama