Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Artroskopia kolana Warszawa, ortopeda Żyrardów, laryngolog Żyrardów, artroskopia kolana Żyrardów »

  Artroskopia kolana Warszawa, ortopeda Żyrardów, laryngolog Żyrardów, artroskopia kolana Żyrardów

  Komputerowe badanie stopy: Prowadzimy badania za pomocą nowoczesnych systemów pomiarowych MediLogic. Pomagają nam wykrycie punktów przeciążeń w stopie ukazuje jak stopa zachowuje się oraz układa podczas chodu. Nasz wyspecjalizowany personel wykona indywidualną ocenę badania oraz nakieruje przy doborze odpowiednich wkładek ortopedycznych.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Na co warto patrzeć zlecajac psychotesty kierowców »

  Na co warto patrzeć zlecajac psychotesty kierowców

  Badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne przeprowadza się w celu skontrolowania posiadania predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców potrwa zazwyczaj około 60 minut, a badanie operatorów krócej o połowę. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne wydawane jest na dany czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz starannie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań robione są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie uzyskuje się orzeczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto gdzie warto wykonać stosowne badanie operatorów. Wysoką jakość badań musi zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim to miejsce w którym są dobrze wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura przyśpiecza czas badania i pozwala na szybkie badania psychologiczne. Oświęcim to miasto w którym powstają nowoczesne gabinety. Kierowcy zawodowi zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim to miejsce w którym kierowcy posiadają ogromny dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje sporo specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można powtórzyć badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wzdrowymciele Tatiana Grabowska »

  Wzdrowymciele Tatiana Grabowska

  Gabinet rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska to najnowocześniejszy gabinet oraz najlepsza domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to te z miast, gdzie można skorzystać z pomocy w postaci domowej rehabilitacji. Po operacjach, dla sportowców – jeżeli potrzebna jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski i okolice to obszar, gdzie warto skorzystać z pomocy gabinetu „W zdrowym ciele” w ramach wizyty domowej. Gabinet mieści się w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy. Oferta gabinetu to między innymi: kompleksowa rehabilitacja – Wodzisław Śląski i okolice, magnetoterapia, terapia manualna – Wodzisław Śląski i okolice, światłolecznictwo, dzienne SPA, w tym masaż – Rybnik i okolice, leczenie skolioz. W gabinecie stosowane są nowoczesne i sprawdzone sposoby pozwalające na szybkie uporanie się z bólem i poprawę sprawności. To zarówno fizykoterapia, jak i terapia manualna oraz dodatkowe usługi w zakresie SPA poprawiające samopoczucie pacjentów. Dzięki swojej bogatej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi właścicielka gabinetu Tatiana Grabowska jest gotowa do niesienia pomocy każdemu swojemu pacjentowi. Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska – fizjoterapia, rehabilitacja – Rybnik, Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów – zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie, »

  Odchudzanie,

  Poradnia Dietetyczna MEDICAGO http://www.dietymedicago.pldziała nieprzerwanie na rynku od 5 lat i przez ten czas pomogliśmy zrzucić setki zbędnych kilogramów u wielu naszych klientów, co przełożyło sie na znaczącą poprawę ich zdrowia. Dobre samopoczucie, kondycja, zgrabna sylwetka zależą w dużej mierze od nas samych i od naszego podejścia do odżywiania się. Dostarczając codziennie do organizmu cenne składniki pokarmowe, zbilansowane tak aby zmaksymalizować efekt racjonalnego odżywiania się, sprawiamy, że długo cieszyć sie będziemy dobrym zdrowiem. http://www.dietymedicago.pl/Skuteczna-dieta-odchudzajaca.html W Poradni MEDICAGO oferujemy wszechstronne, indywidualnie dobrane diety pomocne w dietoterapii nadwagi i otyłości. Jednak to nie wszystko. Układamy również jadłospisy uwzględniające możliwe interakcje z lekami przyjmowanymi w trakcie leczenia. Wiąże się to ściśle z konsultacjami żywieniowymi w przebiegu choroby. Dodatkowo przygotowujemy plany żywienia uwzględniające potrzebę eliminacji np. laktozy czy gluteny. Można u nas na miejscu wykonać testy na nietolerancję pokarmową jak również testy genetyczne takie jak: Genodiet i iGenesis. http://www.dietymedicago.pl/Nietolerancja-pokarmowa.html http://www.dietymedicago.pl/Testy-genetyczne-iGenesis.html Specjaliści z naszej Poradni MEDICAGO ciągle pracują nad podniesieniem swoich kompetencji tak aby móc zapewnić wszechstronną i gruntowną opiekę swoim pacjentom. Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z szansy zmiany swojego życia na lepsze już dzisiaj. Posiadamy gabinety w Gdyni, Gdańsku i Pruszczu Gdańskim, dzięki czemu jesteśmy bliżej niż myślisz! http://www.dietymedicago.pl/Kontakt.html

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • HappySmile - stomatolog Gdańsk »

  HappySmile - stomatolog Gdańsk

  Happysmile w Gdańsku to nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym leczenie zęba staje się czystą przyjemnością. Specjalistyczna kadra, stale poszerzająca swoją wiedzę, w połączeniu z przyjazną atmosferą tworzą gabinet, do którego większa część pacjentów chętnie powraca. Ich zaufanie stanowi dla nas największą motywację do dalszego działania. Każde nasze działanie jest po to, by osoby, które wybrały właśnie nas, nie żałowały tego wyboru. Szkolimy się, zakupujemy nowy sprzęt, organizujemy promocje - to nasza forma podziękowania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, na której znajdą państwo szczegółowy opis naszych działań.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nayla - zabiegi kosmetyczne »

  Nayla - zabiegi kosmetyczne

  Gabinet fryzjerski Nayla to miejsce, w którym z pewnością chcesz się dzisiaj znajdować! To tam skorzystasz z bogatej gamy zabiegów na ciało oraz twarz. W Nayli zatrudniamy profesjonalną kadrę, dla której fryzjerstwo i kosmetologia są nie tylko obowiązkiem, ale również największą pasją. To przyczynia się do tego, że nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, a Klienci, którzy wychodzą z naszego gabinetu, czynią to z pięknym uśmiechem na twarzy, zrelaksowani i zadowoleni. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokładny opis oferty wraz z ich cenami. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli możliwość się Tobą zająć.

  Data dodania: 30 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Defibrylatory - Defimed »

  Defibrylatory - Defimed

  Są takie dziedziny, w których każdy człowiek, niezależnie od wieku, płci i wykształcenia, powinien być wyedukowany. Jedną z nich jest udzielanie pierwszej pomocy osobom, które jej wymagają. Naszą misją jest informowanie Polaków jak ważne jest to, aby bez chwili namysłu przystępować do reanimacji. Niestety nieustannie zdarzają się sytuacje, w których przechodzimy obojętnie obok osoby leżącej na ulicy. Chęć niesienia pomocy wraz z najwyższej klasy sprzętem od przedsiębiorstwa Defimed mogą sprawić, iż wiele ludzkich istnień zostanie ocalonych. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące reanimacji oraz dystrybuowanego przez nas wyposażenia medycznego.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitant Wilanów »

  Rehabilitant Wilanów

  Fizjoport. pl to miejsce w którym pomagamy w zakresie fizjoterapi manualnej. W gabinecie wykonywane są następujące zabiegi: - Ortopedyczna Terapia Manualna koncepcja Kaltenborn – Evjenth - Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne - Manualna Medycyna Mięśniowo – Szkieletowa.. Leczymy dzięki zastosowaniu osteopati czy NDT. W trakcie 45-minutowego spotkania, nasz specjalista zbada Państwa i postawi diagnozę, określi kierunek leczenia i zalecane formy rehabilitacji. Współpracujemy z szeregiem specjalistów z zakresu ortopedii. Do głównych specjalizacji naszych lekarzy należą artroskopia, ortopedia narządu ruchu czy leczenie schorzeń narządu ruchu.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.limed.eu »

  Www.limed.eu

  Gabinet stomatologiczny Limed oferuje każdemu profesjonalne usługi dentysty. Usta to wizytówka człowieka. Najlepiej, żeby odsłaniał białe i proste zęby. Niestety, nie każdy posiada okazałe zęby. Lecz w obecnych czasach ortodoncja wspiera aby udoskonalić to, co wymaga poprawy w naszym uzębieniu. Jeśli chcą Państwo skorygować niedoskonałości zębów wystarczą aparaty ortodontyczne. Wśród nich znośne są w tej chwili aparaty lingwalne, ponieważ mają tą zaletę, albowiem stają się niewidoczne, ponieważ umiejscowione są po środkowej stronie uzębienia. W tym momencie strata zęba to nie problem. Wyjściem z problemu są implanty zębowe. Dlatego warto wyeksploatować sprawności współczesnej ortodoncji, innymi słowy aparaty językowe lub implanty i cieszyć się prześlicznym uzębieniem.

  Data dodania: 03 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Colibrident Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny Colibrident Wrocław

  Oferujemy profesjonalne, kompleksowe leczenie osób dorosłych oraz dzieci w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Podstawowym celem naszego działania jest pełna satysfakcja pacjentów, dlatego też dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Komfort pacjenta to komfort naszej pracy, świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
reklama