Strony związane z hasłem 'zarządzanie':

Sortuj po:

 • Szkolenie w zakresie zarządzania stresem. »

  Posiadająca najlepsze referencje kadra psychologów proponuje Państwu skorzystać z przynoszących kapitalne rezultaty kursów w zakresie relacji psychospołecznych. Osoby czujące potrzebę pogłębiania swojej wiedzy w zakresie relacji społecznych mogą zapisać się na szkolenie rozwoju osobistego warszawa. Rozwija ono zdolności takie jak dobra komunikacja między ludźmi, odmawianie w sytuacjach ciężkich i nieprzyjemnych, umiejętności zarządzania czasem i uczuciami i zarządzanie stresem. Dobrym pomysłem są też szkolenia otwarte. Treningi, szkolenia oraz zajęcia praktyczne, które mają na celu rozwój umiejętności społecznych na wysokim poziomie to na przykład warsztaty z rozwoju osobistego. Wszystko budowane przez doświadczoną w wieloletnie staże w tym zakresie kadrę.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny SWL »

  Łatwy w obsłudze za to posiadający szeroką gamę wielu akcesoryjnych rozwiązań, stworzony przez nas system zarządzania linkami okazał się wyjątkowo udanym produktem na rynku pozycjonerskim. Rozwiązania te przyczyniają się do skutecznego podwyższenia pozycji Twej strony. O tym jak bardzo warte uwagi okazują się być odpowiednie operacje w tym kierunku przekonało się wiele osób korzystających z innych mniej bezpiecznych rozwiązań. Większość z nich wspólnie stwierdza, że gdyby mieli opcje szybszego poznania systemu byłaby na pewno zainteresowana jego darmowym przetestowaniem i prawdopodobnym kupnem pełnej wersji systemu.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • System kodów kreskowych »

  W zakres oferty, jaką prezentuje przedsiębiorstwo HIT-Kody Kreskowe wchodzą zarówno bardzo dobrej klasy technologie, jak również całkowicie profesjonalny serwis urządzeń stosujących system kodów kreskowych. Na witrynie w sieci – tutaj, można dokładnie zaznajomić się z propozycją ofertową. Na przykład w zakładce Terminale, oferowane są wyśmienitej jakości sprzęty w rodzaju Motorola MC3190 albo MC3190. Podstrona Warehouse Management System prezentuje natomiast usługi, jakie w zakresie tego oprogramowania, firma HIT-Kody Kreskowe oferuje systemy magazynowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja korporacyjna »

  Binaria Communications to agencja PR z Warszawy. Nie satysfakcjonują nas proste rozwiązania. Dlatego połączyliśmy siły. Nasz atrybut to niestandardowe podejście do realizacji poparte wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania.
  Firma to energetyczna mieszanka inspirującego potencjału z siłą synergii. Pomaga namzespół cenionych konsultantów.
  Wszystko rozpoczyna się od pasji tworzenia. Bez pasji nie ma efektywnej strategii.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań »

  Z imienia zarządu albo panelu wykładowców grupy szkoleniowej Instytut Projektów Personalnych IPP. net. pl serdecznie zapraszamy najrozmaitszego gatunku obecnych lub przyszłych kontrahentów, między innymi podmioty korporacyjne, do bliższego zapoznania się z kompleksową gamą realizacji, widniejącą na tejże platformie w cyberprzestrzeni, IPP. net. pl Profilowane Szkolenia Dla Biznesu. Nasza chluba to najwyższej klasy dydaktycznej seminaria oraz branżowe szkolenia dla rozmaitego rodzaju sieci aptecznych: wyspecjalizowane szkolenia dla farmacji przeprowadzone przez wykwalifikowanych coachów. Jako czołowa firma z domeny szkoleniowej i doradczej IPP. net. pl Szkolenia przeprowadzi ewaluację praktycznych skutków oferowanych warsztatów z dziedziny szkolenia negocjacje czy szkolenia techniki sprzedaży, promocji bądź zdobywania współpracowników. Korzystaj z naszej oferty projektowej Instytut Projektów Personalnych IPP.net.pl Doskonałej Klasy Szkolenia, przyłączając się do populacji ukontentowanych odbiorców.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Poznań »

  Zarządzanie flotą samochodową, czyli tak zwany car fleet management, to usługa w jakiej specjalizuje się spółka ProMobil Fleet z Poznania. Usługa ta może być wykonana w oparciu o samochody najmowane długoterminowo poprzez ProMobil Fleet, jak również przy wykorzystaniu floty samochodowej, która stanowi własność Klienta. Jednakże bez względu na to, która z opcji zostanie wybrana, każdy Klient ma zagwarantowany zestaw usług, które będą stanowić istotny pierwiastek wpływający na właściwe funkcjonowanie floty. W obszar tych usług wchodzi między innymi całościowa obsługa serwisowa samochodów będących własnością Klienta, czy tych uzyskanych na drodze wynajmu. Czynności takie jak finansowanie jak również koordynowanie przeglądów okresowych jak również napraw, wymiana ogumienia czy też w razie potrzeby dostarczenie samochodu zastępczego, wchodzą w zakres obowiązków przedsiębiorstwa ProMobil Fleet.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi konsultingowe »

  Pełen zakres usług w zakresie doradztwa biznesowego. Polecamy doradztwo gospodarcze w zakresie opracowanie strategii rozwoju firmy, idealnej przed wprowadzeniem na rynek nowych usług lub przed wejściem na nowe rynki. Polecamy doradztwo gospodarcze z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstwa, pomocnej w razie niskiej rentowności przedsiębiorstwa oraz w przypadku zaistnienia braku dynamiki sprzedaży. Polecamy szkolenia dla kadry zarządzającej w formie tradycyjnych szkoleń oraz warsztatów, jak również projektów doradczych. W ofercie doradztwa biznesowego mamy też zarządzanie procesami biznesowymi, które umożliwia optymalizację procesów biznesowych i produkcyjnych, a także optymalizację kosztów.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów »

  W aktualnych czasach niezrozumiały dla niektórych zwrot „administrowanie flotą samochodową” coraz częściej gości w otaczającej nas rzeczywistości. Wspaniałej klasy usługi, takie jak na przykład specjalistyczny monitoring GPS lub nowoczesna lokalizacja pojazdów widnieją w szerokiej panoramie ofertowej przedsiębiorstw, których specjalnością jest profesjonalny monitoring floty. Nasza spółka serdecznie zaprasza wszystkich do poznania wysokiej klasy usług, które obejmuję fachowe zarządzanie flotą samochodową. Dostarczamy rozsądne rozwiązania, dzięki których firmy prowadzące działalność złączoną z samochodami, mają szansę zmniejszenia kosztów, jak również są w stanie bardziej kompleksowo zatroszczyć się o bezpieczeństwo zatrudnionych osób. Proponujemy profesjonalne sterowniki umożliwiające zlokalizowanie pojazdu oraz stwarzają szansę obserwacji prędkości i przebytych tras. Nasze wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza, a także najwyższe kwalifikacje bez wątpienia zapewnią satysfakcję klientów - serdecznie zapraszamy - TA witryna jest godna polecenia!

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalność oprogramowania »

  Po raz pierwszy na krajowym rynku zjawiła się usługa serwisowa w systemie Cloud Computing dostosowana do rzadzenia zasobami IT. Opiewa ogromny zwrot w myśleniu o działaniu jednostek komputerowych. Przy pomocy toola Microaudit nie jedynie informatyk, ale również kierownik niższego szczebla jest w stanie administrować programem czy tez sprzętem komputerowymi w swojej firemce. Przystępna cenka, ustawiana przez samego kontrahenta na podstawie określonych przez niego wymogów oraz prostota obsługi sprawia,iż powinna z niego czerpać zyski nawet micro firmusia. Microaudit umożliwia sprawdzanie asortymentu, programowanie kroków zarządzania zasobami, generowanie oszczędności budżetowych za pomocą właściwego wyboru licencji w czym asystuje genialny profesjonalista. Usługa nie potrzebuje innych szkoleń jak również dawania zatrudnienia współpracownikowm. W łatwy sposobik daje możliwość cały czas poddawać kontroli legalność programów komputerowych oraz z każdego zakątka na świecie kontrolować zasoby komputerowe. Nakłaniamy do nawiedzenia naszej witryny internetowej pod frazą: zarządzanie it.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Poznań »

  Propozycja AdmiSelekt to rozległa baza usług. W oparciu o bezzwrotną premię z Banku Gospodarstwa Krajowego robione są termomodernizacje. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt odznacza się elastycznością i całościowo remontuje budynki. Usługobiorcy mogą przedstawiać kancelarie prawne przez które chcieliby być obsługiwani. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt oferuje Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, aby mieszkańcy błyskawicznie mogli sprawdzać swoje wpłaty i zdobyć inne konieczne informacje. Dane dostarczane są przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt posiada dyspozycyjnych pracowników, z którymi można umawiać się na spotkanie w różnorodnych porach dnia. Zainteresowani detalami mogą kliknąć na referencje na stronie. Na witrynie pokazano także budynki podlegające zarządcy. Mamy też dokumentację odnośnie uprawnień, ujęto konkretne numery licencji. Oferta AdmiSelekt do świetna propozycja dla wspólnot, którym zależy na solidnym zarządzaniu.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Szkolenia biznesowe oraz doskonalenie kadr zajmują bardzo dużo miejsca w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy dzisiejszych pracowników. Dyrektor dba zatem o rozwój HR już nawet przy wyborze pracowników wykorzystując assessment centre. Firma stworzona mając na celu wspólny rozwój razem z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę tworzymy wspólnie z Wami. Z jakiego powodu nasza oferta jest dla Was wyjątkowa? Razem z Wami dążymy do odkrycia gdzie w Państwa organizacji znajdują się obszary, których rozwój spowoduje najlepsze efekty wykorzystując m. in. coaching. Chcemy by w perspektywie lat być jednym z ważniejszych firm w kraju które najbardziej wpływają na usprawnienie działania firm.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
reklama