Strony związane z hasłem 'tłumacz':

Sortuj po:

 • Tłumacz angielskiego Żywiec »

  Zlecając zrealizowanie tłumaczenia kompetentnemu biuru tłumaczeniowemu, wymaga się aby tłumaczenie to było doskonałej klasy. Ważna jest dokładność oraz, w szczególności w przypadku tłumaczeń przysięgłych, znajomość wyrażeń z dziedziny, którą się tłumaczy. ATRANS - biuro tłumaczeń Żywiec, to profesjonalne biuro tłumaczeń, w którym w sytuacji każdego typu tłumaczenia, kontrahenci mają możliwość liczyć na wypełnienie wspomnianych wymogów. Każdy tłumacz angielskiego, niemieckiego lub tłumacz przysięgły tam działający, to doświadczony profesjonalista. W zakresie usługi tłumaczenia Żywiec czy też tłumaczenia Bielsko, ATRANS obsługuje klientów indywidualnych jak i różnorodnego rodzaju firmy. Dla firm prezentuje oprócz tego profesjonalne kursy angielskiego, ściśle związane z branżą w której firma korzystająca z kursu funkcjonuje. Wychodząc naprzeciwko życzeniom klientów, jak i ceniąc ich czas, biuro tłumaczeń ATRANS proponuje tłumaczenia przez Internet. Dzięki temu, kontrahent ma sposobność czekać na szybką realizację zamówionego tu tłumaczenia, bez straty jego dokładności.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Języki obce - francuski tłumaczenia »

  W propozycji naszej spółki jest profesjonalne tłumaczenie z francuskiego. Nasze biuro tłumaczeń francuskiego posiada w swojej ofercie trudne tłumaczenia techniczne francuski to jeden z rozmaitych języków, w którym przeprowadzane są tłumaczenia. Na stronie www powinno się wyszukać odpowiednie dane. Mamy innowacyjną infrastrukturę teleinformatyczną. Nasz tłumacz francuskiego może zagwarantować pełną dyskrecję przekładanych tekstów. Wszelkie treści są dobrze ochraniane, zgodnie z odpowiednimi wymaganiami. W jedno zlecenie może być zaangażowanych mnóstwo profesjonalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenie dużego dokumentu w parę dni. Jest to znakomite rozwiązanie dla różnorodnych firm.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia hiszpańskiego »

  Tłumaczenia z języka hiszpańskiego oraz tłumaczenia na język hiszpański, tak jak zresztą pozostałe, by zostały dobrze zrobione, potrzebują profesjonalnych tłumaczy. Profesjonalny tłumacz języka hiszpańskiego natomiast, oprócz bardzo dobrej znajomości języka, musi znać branżę, której tyczy się dane tłumaczenie. Powyższe warunki posiadają tłumacze języka hiszpańskiego, proponujący usługi za pośrednictwem biura tłumaczeń Tlumaczeniehiszpanskiego.pl. Do każdego zamówionego tu tłumaczenia hiszpańsko polskiego bądź polsko hiszpańskiego wybierany jest perfekt znający hiszpański tłumacz, który jest ekspertem w danej dziedzinie. Takie stanowisko sprawia, że biuro tłumaczeń ma sposobność robić tłumaczenia na wysokim poziomie z różnego rodzaju tematów. I tak na przykład klienci mogą tu liczyć na hiszpańskie tłumaczenia medyczne, literackie bądź tłumaczenia techniczne. Bardzo szeroki wybór realizowanych tu tłumaczeń hiszpańskiego sprawia, że wśród kontrahentów biura są klienci prywatni jak również różnorakiego typu firmy.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz na rosyjski »

  Przeróżne translacje na język rosyjski tłumacz wykonuje ogromnie rzetelnie. Najlepszy tłumacz Michał Bajorek Tłumacz Rosyjskiego Warszawa ukończył filologię rosyjską. Dzięki długiemu pobycie w byłym ZSRR jest człowiekiem dwujęzycznym. Bardziej szczegółowe informacje są zamieszczone na witrynie online. Najróżniejszego typu translacje robi od wielu lat, może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Michał Bajorek Tłumacz Rosyjski Warszawa oferuje swoje usługi na obszarze stolicy, jednak jest dyspozycyjny na terenie całej Polski i poza granicami państwa. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski »

  Dzisiejszy rynek krajowy jest niezwykle bogaty w ekspertów trudzących się przekładami z języka włoskiego. Trzeba zatem szczegółowo spojrzeć w życiorysy takich osób, aby wyselekcjonować dobrego tłumacza. Nazywam się Davide Dublanc i fach tłumacza włoskiego realizuję już blisko 10 lat.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski polski »

  Firma DICTUM – TŁUMACZENIA z miasta Wrocław proponuje specjalistyczne tłumaczenia z rosyjskiego oraz zajmuje się działalnością szkoleniową – profilowane kursy języka rosyjskiego na rzecz menedżerów korporacji kooperujących z rynkami wschodnimi. Oferujemy zarówno tłumaczenia ustne czy też tekstowe z języka rosyjskiego na polski oraz w odwrotną stronę w ramach tej samej kombinacji językowej. Specjalizujemy się w zakresach tematycznych typu gospodarka, zagadnienia prawne, medycyna i wiele innych. Angażujemy niejednego legitymującego się odpowiednim doświadczeniem oraz kwalifikacjami dyplomowanego tłumacza rosyjskiego lub lektorów, dzięki którym nauka języka rosyjskiego Wrocław i prywatne korepetycje z rosyjskiego to sama przyjemność.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ekonomiczne niemiecki Poznań »

  Biuro tłumaczeń Intergerman zapewnia zleceniodawcom przekład w następującej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły wykonuje zamówienia w trybie zwyczajnym oraz ekspresowym – w okresie 1 doby od momentu akceptacji usługi. W ofercie usług biura tłumaczeniowego znajdują się tłumaczenia pisemne i ustne zwykłe lub przysięgłe. Tłumacz niemieckiego adresuje swoją ofertę do odbiorców z obszaru Poznania lub okolic. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań ceni sobie zachowanie poprawności językowej tekstów przekładanych na język urzędowy Niemiec. Teksty przetłumaczone na niemiecki są sprawdzane przez native-speakera języka niemieckiego.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
reklama