Strony związane z hasłem 'terapia':

Sortuj po:

 • Leczenie uzależnień »

  Bez wątpliwości alkohol może w ogromnym stopniu zdezintegrować życie. Leczenie alkoholika jest procesem żmudnym i wymaga wiele trudu. Centrum uzależnień stara się udzielić odpowiedzi na zapytanie – jak przestać pić? Jeśli dana osoba stara się zmniejszyć picie alkoholu i nie umie, jest najprawdopodobniej uzależniona. Ośrodek ponadto leczy uzależnienie od gier komputerowych i uzależnienie od hazardu. Taki typ uzależnienia wiąże się ze niekorzystnymi nawykami i jest także groźny.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia grupowa Poznań »

  Pełnowymiarowa paleta usług poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół najnowszych tendencji w psychoterapii. Pracujący w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci i psycholodzy oferują terapię indywidualną oraz grupową, jak i psychoterapię małżeństw czy rodzin. Wykorzystujemy wymienione szkoły psychologiczne: psychoterapia Ericksonowska oraz Racjonalna Terapia Zachowania. Gwarantujemy namacalne rezultaty terapii psychologicznej przy maksymalnym, systematycznym poświęceniu pacjenta i psychologa. Prowadzimy terapię dla osób borykających się z rozmaitymi uzależnieniami czy z chorobami nowotworowymi. Propozycja Centrum Psychoterapii Integralnej to również różnorodny wachlarz seminariów lub szkoleń psychologicznych dla firm czy klientów prywatnych. Wspieramy asertywność, komunikatywność czy rozmaite formy rozwoju osobistego.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia w Poznaniu »

  Obecnie, kiedy coraz częściej mówi się o tym, jak niesłychanie ważny jest porządny psycholog Poznań jest miastem, gdzie uzyskać można świetnej jakości rozwiązania w tym zakresie. Gdy kwestią jest psychoterapia Poznań gorąco zachęca do skorzystania z oferty przedstawianej firmy. HUMANI Psycholog w Poznaniu to dynamicznie funkcjonująca placówka, która zatrudnia fachowców w zakresie psychologii. Psychologia w Poznaniu niesłychanie energicznie rozwija się za sprawą naszej firmy. Gwarantujemy szeroka gamę usług przeznaczonych zarówno do osób pełnoletnich, jak i do dzieci. Na hasło „dobry psycholog w Poznaniu” wszystkim od razu nasuwa się na myśl niniejsze przedsiębiorstwo. Prosperujemy w tym celu, aby przynieść ulgę ludziom, którzy trapią różne udręki oraz problemy psychologiczne. Łatwo można niniejszą firmę znaleźć online – trzeba jedynie wpisać w jakąkolwiek przeglądarkę internetową hasło „psychoterapia, psycholog w Poznaniu”, albo inną frazę tego typu. Gorąco zachęcamy do poznania niniejszej strony w sieci, na której zdobyć można dużo informacji.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trening słuchowy »

  Pomorskie Centrum Terapii Rozwojowej oferuje klientom poprawę koncentracji. Fachowe wspieranie rozwoju zgłaszających się usługobiorców to cel jaki sobie stawia ta placówka. Realizowana jest terapia Tomatisa, można również zamówić wizytę u logopedy. Metoda Tomatisa bazuje na stymulacji nadwrażliwych zakresów słuchu. Zerknij na stronę, jeśli chcesz przejść trening słuchowy albo chcesz zgłosić swojego malucha na zajęcia z logorytmiki. Jeżeli chodzi o EEG Biofeedback, stosowany jest sprzęt posiadający licencję.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w Łodzi »

  Większość z nas to osoby zapracowane, które nie za każdym razem znajdują wolne chwile aby zadbać o siebie. Niemniej jednak czasem dobrze byłoby to zrobić, z pewnością dobrze na tym wyjdziemy. Dlatego, jeśli chcemy podjąć jakieś kroki, doskonałym wyjściem jest spędzenie popołudnia na przykład w jakimś gabinecie terapeutycznym, gdzie natrafimy na np. masaże lecznicze czy masaż pneumatyczny łódź. W Łodzi istnieje sporo tego typu gabinetów, oferujących profesjonalne usługi, na faktycznie fachowym poziomie. W związku z tym, jeśli chcemy skorzystać z takiego masażu, a mowa tutaj o różnych jego wersjach, to Łódź jest najlepszym miejscem. Jednak, warto pamiętać, że miasto Łódź to nie jedyne miasto, w którym możemy skorzystać z takich usług, znajdziemy je praktycznie wszędzie dostępne. Warto o tej rzeczy pamiętać.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia odwykowa »

  Zapewniana przez Niepubliczny Ośrodek Leczenia Uzależnień Oaza pomoc pacjentom borykającym się z uzależnieniami to przede wszystkim kompleksowa, specjalistyczna terapia uzależnień w luksusowych warunkach. Efektywność kuracji w rodzaju detoks jak i kompleksowe, skuteczne leczenie alkoholizmu można zawdzięczyć zaangażowaniu kadry medyków jak i akredytowanych terapeutów. W aktualnej bogatej panoramie oddziaływań w dziedzinie terapii jest także terapia skierowana do rodzin alkoholików – pomagamy pokonać udrękę, jaką spowodowało współuzależnienie powiązane z uzależnieniem od alkoholu u najbliższej osoby. Stosujemy kompleksowe podejście do procesu terapeutyzowania, po to, by podopieczni wybierający nasz renomowany Ośrodek Odwykowy Oaza byli w stanie utrzymać abstynencję, uzyskując ogromne wsparcie osób bliskich. Dla podopiecznych wybierających kurację stacjonarną przygotowaliśmy bogatą, ciekawą propozycję turystyczno-rekreacyjną – wędrówki po niesamowitej okolicy jak i możliwość uprawiania urozmaiconych gałęzi sportu. Kuracja w Niepublicznej Klinice Oaza zagwarantuje powrót do wyśmienitego samopoczucia psychicznego i fizycznego albo wolność od zrujnujących zdrowie nałogów.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Gestalt to nurt na bazie którego przygotowuje terapię Ewa Stasiewska. Jako bardzo dobrej klasy psycholog bez przerwy korzysta z superwizji. Wtedy kiedy nasze siły są znacznie osłabione rewelacyjnie może sprawdzić się dobry psycholog Poznań posiada takich paru. Stasiewska Gabinet Psychologiczny Poznań to punkt gdzie mamy zapewnioną akceptację dla osobistych słabości i odnowimy własne zasoby siły psychicznej.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzdrowymciele Tatiana Grabowska »

  Gabinet rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska to najnowocześniejszy gabinet oraz najlepsza domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to te z miast, gdzie można skorzystać z pomocy w postaci domowej rehabilitacji. Po operacjach, dla sportowców – jeżeli potrzebna jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski i okolice to obszar, gdzie warto skorzystać z pomocy gabinetu „W zdrowym ciele” w ramach wizyty domowej. Gabinet mieści się w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy. Oferta gabinetu to między innymi: kompleksowa rehabilitacja – Wodzisław Śląski i okolice, magnetoterapia, terapia manualna – Wodzisław Śląski i okolice, światłolecznictwo, dzienne SPA, w tym masaż – Rybnik i okolice, leczenie skolioz. W gabinecie stosowane są nowoczesne i sprawdzone sposoby pozwalające na szybkie uporanie się z bólem i poprawę sprawności. To zarówno fizykoterapia, jak i terapia manualna oraz dodatkowe usługi w zakresie SPA poprawiające samopoczucie pacjentów. Dzięki swojej bogatej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi właścicielka gabinetu Tatiana Grabowska jest gotowa do niesienia pomocy każdemu swojemu pacjentowi. Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska – fizjoterapia, rehabilitacja – Rybnik, Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów – zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
reklama