Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolenie w zakresie zarządzania stresem. »

  Posiadająca najlepsze referencje kadra psychologów proponuje Państwu skorzystać z przynoszących kapitalne rezultaty kursów w zakresie relacji psychospołecznych. Osoby czujące potrzebę pogłębiania swojej wiedzy w zakresie relacji społecznych mogą zapisać się na szkolenie rozwoju osobistego warszawa. Rozwija ono zdolności takie jak dobra komunikacja między ludźmi, odmawianie w sytuacjach ciężkich i nieprzyjemnych, umiejętności zarządzania czasem i uczuciami i zarządzanie stresem. Dobrym pomysłem są też szkolenia otwarte. Treningi, szkolenia oraz zajęcia praktyczne, które mają na celu rozwój umiejętności społecznych na wysokim poziomie to na przykład warsztaty z rozwoju osobistego. Wszystko budowane przez doświadczoną w wieloletnie staże w tym zakresie kadrę.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Poznań »

  Dostanie prawa jazdy dla dużej ilości ludzi może łączyć się trudnościami. Każdy słyszał różnorakiego typu relacje o egzaminach na prawo jazdy, które w wielu przypadkach, z różnorodnych powodów, zakańczały się niepowodzeniem. Dlatego, niezwykle ważna jest decyzja o wyborze ośrodka, w którym rozpocznie się naukę jazdy. Tylko dobrej jakości ośrodek, z należytym podejściem do swojej działalności, ma szansę przyszykować do zdania egzaminu – w teorii, praktycznie jak też mentalnie. Osoby z Poznania, które chcą zacząć naukę jazdy, takiego rodzaju znakomite przygotowanie, znaleźć mają okazję w propozycji ofertowej jaką proponuje Delfin - ośrodek jazdy doszkalające Poznań. Szkolenie teoretyczne w tym ośrodku, to bardzo efektywne techniki na zdobywanie wiedzy co do przepisów. Szkolenie praktyczne, to jazdy doszkalające Poznań po mieście oraz placu manewrowym, pod czujnym okiem znakomitych instruktorów. W każdej sytuacji kursant ośrodka Delfin - nauka jazdy Poznań, może liczyć na pełne zaangażowanie jak również życzliwą pomoc pracowników tam pracujących.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy eco-drivingu uczą jak zapobiegać wypadkom. »

  Symulator ciężarówki jest urządzeniem, które pozwala wytwarzać w sposób wirtualny warunki występujące w naturze. Prowadzenie innowacyjnego sposobu nauki jazdy jest udogodnieniem oraz uzupełniającą formą umiejętności dla przyszłych kierowców. Tą formę kształcenia polecamy wszystkim, którzy chcą doskonalić swoja technikę jazdy oraz chcą być gotowi do odpowiedniego działania w innych sytuacjach, a zwłaszcza w tych ciężkich. Na naszym symulatorze jazdy samochodem ciężarowym i autobusem można wykonać szkolenia z ecodrivingu po którym jazda ekonomiczna nie będzie sprawiać trudności i pozwoli na zapobieganie wypadkom. Wynajem symulatora ułatwi Ci nasza firma.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Zajmujemy się głównie organizowaniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Oferujemy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale także szkolenia pierwszej pomocy. Nasza propozycja jest kompleksowa, dostosowana do wymagań przedsiębiorców, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, oraz z licznymi referencjami. Szkolenia bhp i szkolenia z zakresu pomocy przedmedycznej to nasze podstawowe usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiedzialna przedsiębiorczość »

  Zapraszamy do nawiedzenia naszej strony internetowej pod słowem kluczowym: elastyczne formy zatrudnienia
  Interes cywilnie przykładny, w którym najistotniejsze są nie jedynie korzyści pieniężne, własne intencje i stopień dobrobytu, jak również troskliwość o populację lokalną, naturalne środowisko, kontrahentów, jak również rozwój zatrudnionych, to biznes dający realne zalety praktycznie każdemu przedsiębiorcy. Planowanie progresu swojej firemki i utworzenie polityki harmonijnej z CSR pomaga w progresu i powiększenia na rynku pozycji firemki, a zaciekawienie przedsiębiorstwem pośród inwestorów i wspólników biznesowych rośnie.Staje się tak, albowiem praktyki CSR poprawiają oblicze i wzbudzają ufność do firmy wśród potencjalnych kontrahentów. Chętniej wspierają oni odpowiedzialnych biznesmanom. Dzięki stosowaniu tools CSR instytucja może także rozwijać dobre relacje w lokalnym miejscu, przez co zazwyczaj uzyskuje życzliwość poddanych, a także podmiotów oraz władz rządzących. Poprzez wyjście vis a vis potrzebom i oczekiwaniom pracowników, powiększa się ich motywację do harówki oraz wydajność. Oprócz tego identyfikowanie firmy z dobrymi praktykami wzbudza zainteresowanie nowych grupy kontrajentów.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia grupowa Poznań »

  Pełnowymiarowa paleta usług poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół najnowszych tendencji w psychoterapii. Pracujący w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci i psycholodzy oferują terapię indywidualną oraz grupową, jak i psychoterapię małżeństw czy rodzin. Wykorzystujemy wymienione szkoły psychologiczne: psychoterapia Ericksonowska oraz Racjonalna Terapia Zachowania. Gwarantujemy namacalne rezultaty terapii psychologicznej przy maksymalnym, systematycznym poświęceniu pacjenta i psychologa. Prowadzimy terapię dla osób borykających się z rozmaitymi uzależnieniami czy z chorobami nowotworowymi. Propozycja Centrum Psychoterapii Integralnej to również różnorodny wachlarz seminariów lub szkoleń psychologicznych dla firm czy klientów prywatnych. Wspieramy asertywność, komunikatywność czy rozmaite formy rozwoju osobistego.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma organizuje bogaty wybór w obszarze: szkolenia kierowców. »

  Grupa CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w wielu segmentach: - szkolenia zawodowe (operator maszyn, murarz, kucharz i wiele innych). Zobacz różne nasze szkolenia. Jaworzno to centrala naszej firmy. Nasze oddziały mamy na obszarze całego kraju. - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i inne) - wynajem symulatora (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania) - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania wstępne) - wynajem autokaru Zapraszamy na naszą witrynę internetową gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne i pikniki firmowe Poznań - Wielkopolska »

  Oferujemy pełny zbiór wydarzeń: szkolenia outdoor, święta firmowe, dni miast i gmin, imprezy plenerowe, wyjazdowe imprezy integracyjne, imprezy prywatne, konferencje, wieczory panieńskie, obsługa gości i stoisk targowych. Nie stanowią dla nas problemu nawet najbardziej odważne i szalone zlecenia klientów. Naturalnie przy zapewnieniu naszym klientom przyjemności oraz bezpieczeństwa! Moc naszej grupy tkwi w jej entuzjazmie i różnorodności tworzących go pracowników. Wskutek tego możemy ów entuzjazm i radość przekazywać naszym zleceniodawcom.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Prowadzimy szkolenia (sprzedaż) dla osób pracujących w takim segmencie korporacji. Szkolenia sprzedażowe są szansą na rozwinięcie indywidualnych umiejętności w zakresie dotarcia do klienta i skutecznego sprzedania mu danego produktu. Organizujemy szkolenia otwarte (sprzedaż), na których zapoznajemy z technologiami efektywnej rozmowy biznesowej i metodami pozyskania jak również utrzymania klienta. Szkolenia handlowców prezentują bardzo wartościową, bo praktyczną edukację jak również umiejętności, które przełożą się na wykonywaną dzień w dzień pracę a także uzyskiwane w niej efekty. Zapraszamy na przeprowadzane przez nas kursy, prowadzone poprzez mężczyźni i kobiety doświadczone w pracy sprzedażowe i uzyskujące w niej wyśmienite efekty, a jednocześnie chcące dzielić się swoją wiedzą z innymi.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań »

  Z imienia zarządu albo panelu wykładowców grupy szkoleniowej Instytut Projektów Personalnych IPP. net. pl serdecznie zapraszamy najrozmaitszego gatunku obecnych lub przyszłych kontrahentów, między innymi podmioty korporacyjne, do bliższego zapoznania się z kompleksową gamą realizacji, widniejącą na tejże platformie w cyberprzestrzeni, IPP. net. pl Profilowane Szkolenia Dla Biznesu. Nasza chluba to najwyższej klasy dydaktycznej seminaria oraz branżowe szkolenia dla rozmaitego rodzaju sieci aptecznych: wyspecjalizowane szkolenia dla farmacji przeprowadzone przez wykwalifikowanych coachów. Jako czołowa firma z domeny szkoleniowej i doradczej IPP. net. pl Szkolenia przeprowadzi ewaluację praktycznych skutków oferowanych warsztatów z dziedziny szkolenia negocjacje czy szkolenia techniki sprzedaży, promocji bądź zdobywania współpracowników. Korzystaj z naszej oferty projektowej Instytut Projektów Personalnych IPP.net.pl Doskonałej Klasy Szkolenia, przyłączając się do populacji ukontentowanych odbiorców.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, szkolenia językowe dla firm Warszawa »

  Aby utrzymać się obecnie na rynku, trzeba inwestować w szkolenie robotników w najrozmaitszym obszarze. W ostatnim czasie bardzo dużym wzięciem cieszą się aranżowane często szkolenia językowe dla firm. Ciężko by ekipa zakładu mającego kontakty biznesowe z państwami z całego świata miała na każdym kroku korzystać z pomocy tłumaczy, bowiem byłoby to nadzwyczaj kosztowne, a jednocześnie niekorzystne. Akademie językowe znające się na rzeczy takie jak choćby Lingua House wiedzą dobrze jak zaplanować pierwszorzędne szkolenia językowe dla firm. Warszawa to rynkowe centrum RP. To właśnie tutaj kursy językowe dla firm organizowane są najczęściej. Wielkie przedsiębiorstwa ufają wprawnym lingwistom z firm takich jak Lingua House. Powierzają im nader odpowiedzialne zlecenie, jakim jest przetłumaczenie wielu prawideł z języka angielskiego.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kiedy podnieść właściwe umiejętności? »

  Nasza firma organizuje szkolenia sep, a także kursy, np. : operator koparko-ładowarki. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej firm. Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po konkretnych kursach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą witrynę często by nie przeoczyć kursu dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapewniamy kompleksową ofertę skierowaną do Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy »

  Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, elearning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki, Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji przyśpieszonej kierowców. Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz osób, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Gdy podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy wynajem symulatora jazdy w warunkach specjalnych naszej firmy, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę, egzamin państwowy. Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski! Nasza oferta dla osk: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku! Przyjeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce. Otrzymaliśmy status super osk!

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PEFRON »

  Nasza firma para się doradztwem w dziedzinie rozwiązań dla redukcji kosztów PFRON przez zatrudnienie ludzi niepełnosprawnych. Nasze usługi kierujemy do wszystkich firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. Realizowane przez naszą firmę zadania przynoszą naszym nabywcom duże profity majątkowe i równocześnie wspomagają niepełnosprawnych na rynku pracy. Proponujemy Państwu dwa modele współpracy:Jednym z rozwiązań jest nasza radę w organizacji miejsc zatrudnienia dla pracowników niepełnosprawnych w samym zakładzie pracy. Poza tymBHP, dla największych firm/spółek/korporacji organizujemy grupy pracowników wraz z osobą nadzorującą ich pracę. W drugim przypadku działamy jako firma zewnętrzna, własną pracą zatrudniająca mężczyźni i kobiety niepełnosprawne, które wykonują dla spółki zlecającej określony rodzaj pracy. Firma zlecająca otrzymuje od nas fakturę VAT, której koszty ma możliwość odpisać od PFRONU. Wspomagamy teżpraca dla niepełnosprawnych mniejsze firmy w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych udzielając pomocy w organizacji zatrudnienia czy przygotowania miejsca pracy. Prowadzimy też kursy dla pracodawców z zakresu obowiązujących przepisów i aspektów związanych z zatrudnianiem niepełnosprawnych.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oleje millers »

  Firma BEARING TRADE CENTRE działa od 2010 roku na rynku łożyskowym. Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek zkl, INA, FAG. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk kulkowych, łożysk samochodowych i akcesoriów łożyskowych. Jako hurtownik znanych marek BEARING TRADE CENTRE oferuje produkty najwyższej jakości w szerokim zakresie. W naszym magazynie posiadamy stale kilka tysięcy rodzajów łożysk i akcesoriów łożyskowych. W stałej ofercie posiadamy łożyska zkl, INA, FAG, uszczelniacze, artykuły serwisowe do łożysk m. in. narzędzia do montażu i obsługi łożysk tocznych, przyrządy pomiarowe i kontrolne do diagnozowania pracy łożysk tocznych produkcji FAG, oraz wszelkiego rodzaju smary.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 »

  Firma Qualitas Grupa Doradcza oferuje kompleksowe usługi wdrożenia takich systemów jak: ISO 9001 - system zarządzania jakością, ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem oraz OHSAS 18001 - system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz standardów HACCP i BRC. Jako dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa zapewniamy najlepszej jakości usługi podczas całego procesu wdrażania systemu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Proponujemy warsztaty instruktorskie wykładowców Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki jazdy? Mamy dla Ciebie ofertę: Szkolenia kierowców. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co jakiś czas. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności. Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem. Zapraszamy na warsztaty dla instruktorów nauki jazdy pogłębiające kwalifikacje nauczycielom OSK.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Szkolenia biznesowe oraz doskonalenie kadr zajmują bardzo dużo miejsca w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy dzisiejszych pracowników. Dyrektor dba zatem o rozwój HR już nawet przy wyborze pracowników wykorzystując assessment centre. Firma stworzona mając na celu wspólny rozwój razem z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę tworzymy wspólnie z Wami. Z jakiego powodu nasza oferta jest dla Was wyjątkowa? Razem z Wami dążymy do odkrycia gdzie w Państwa organizacji znajdują się obszary, których rozwój spowoduje najlepsze efekty wykorzystując m. in. coaching. Chcemy by w perspektywie lat być jednym z ważniejszych firm w kraju które najbardziej wpływają na usprawnienie działania firm.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez okolicznościowych »

  Kiedy kwestią są ciekawe imprezy firmowe Warszawa może się niewątpliwie chlubić działalnością prezentowanej firmy, w której pełnej ofercie widnieje kompleksowa organizacja imprez, jak również profesjonalna integracja dla firm. Jeśli rozważa się pikniki firmowe Wrocław oraz Poznań także mogą się chlubić atrakcyjną ofertą. Oferujemy zamki dmuchane, fachowe szkolenia team building. Gdy kwestią są imprezy firmowe Katowice to świetne miasto!

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy zarządzania »

  Marka gwarantująca różnego rodzaju przedsiębiorstwom wsparcie w dziedzinie konsultingu, realizująca szkolenia dla firm czy audyty wewnętrzne. Firma od lat pełni obowiązki, których podstawą są głównie systemy zarządzania jakością. Od tej strony organizacja realizuje różnorodne usługi: wdrażanie ISO, utrzymywanie oraz ulepszanie metod. Ponadto wdrożone mogą być rozmaitego typu techniki zarządzania, także wewnętrzne sposoby kontroli i całościowe techniki zarządzania. Dzięki specjalistycznej znajomości konsultantów organizacji, dokładnie analizowane są czynności konieczne do zrealizowania dowolnych standardów. Metody wprowadzenie systemów zarządzania oraz daty zleceń są każdorazowo uzgadniane z klientami. Z kolei wszystkie prace realizowane są w siedzibie firmy zleceniodawcy. Efektem jest optymalnie funkcjonująca, atrakcyjna na rynku firma.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
reklama