Strony związane z hasłem 'kancelaria':

Sortuj po:

 • Darmowe porady prawne »

  Portal prawnik-online.eu oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Strona umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych, bazy aktów prawnych, forum prawnego jak również bazy pism i umów z każdej dziedziny prawa. Portal oferuje również możliwość skorzystania z płatnych usług takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma lub umowy prawnej wg specyfikacji klienta. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą usług prawnych online.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Poznaniu »

  Propozycję rozwikłania kwestii prawniczych, zaleca rzetelna kancelaria prawnicza w Poznaniu. Z pewnością prawnik z Poznania jest w stanie pomóc w problemach dotyczących spadku lub podziału majątku. Adwokat wszelkie problemy rozwiązuje w sposób solidny. Swoje doświadczenie zdobył pracując jako asystent sędziego. W aktualnym czasie prowadzi własną kancelarię adwokacką. Wysokość wynagrodzenia, które prawnik otrzymuje jest zależna od typu sprawy i jej charakteru. Prawnik, zanim przyjmie konkretną sprawę, całościowo ją analizuje i ocenia jakie są szanse na jej wygraną. Swoje usługi świadczy w zakresie prawa cywilnego dotyczące m. in. spraw o świadczenia z umów, spraw o odszkodowania, spraw o podział majątku adwokat Poznań, prawa rodzinnego i opiekuńczego, dotyczące m. in. spraw o alimenty, spraw o rozwód i separację, prawa spadkowego (sprawy spadkowe prawnik Poznań), prawa pracy a także prawa administracyjnego. Sprawy również z zakresu nieruchomości prawnik Poznań. Adwokat udziela porad prawnych oraz bierze udział w negocjacjach i zawieraniu umów. Zajmuje się również sporządzaniem pism procesowych.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Bydgoszcz »

  Każdego dnia zdarzają się sytuacje, w których kluczową rolę mają kancelarie adwokackie. Bydgoszcz, Katowice tudzież Zielona Góra – w każdym mieście w kraju znaleźć można takiego rodzaju kancelarie, które gwarantują ludziom zawodową poradę prawną. Konieczność korzystania z takich świadczeń jak "porady prawne Bydgoszcz" lub "windykacja Bydgoszcz" spowodowana może być różnorakiego typu okolicznościami na płaszczyźnie zawodowej oraz osobistej. I tak dla przykładu okoliczność jaką są błędy lekarskie Bydgoszcz czy Warszawa odnotowują bardzo często. Jeżeli jesteś z Bydgoszczy lub jej okolic, uzyskać możesz taką pomoc od doskonałej kancelarii prawniczej Trust. By dochodzenie odszkodowań Bydgoszcz w takiego typu sytuacjach było efektywne, potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów z bydgoskiej kancelarii Trust. Na stronie internetowej odnajdziesz sylwetki polecanych radców prawnych. Zapewnij sobie skuteczne dochodzenie odszkodowań. Bydgoszcz, Śniadeckich 4/3.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Luiza »

  Co zalicza się do obowiązków adwokackich? Wszystko zależy od tego, jakie kwalifikacje posiada konkretny adwokat. Wrocław, Warszawa, Katowice i pozostałe polskie miasta, w których te działania są realizowane, uzmysławiają jednak, iż klient kancelarii może skorzystać między innymi z konsultingu prawnego, może liczyć na wykonanie rozmaitych opinii prawnych lub umów, może być reprezentowany w procesie oraz w instytucjach takich jak sąd, a także może skorzystać z pomocy prawnej w zakresie czynności o charakterze wykonawczym. Jak zatem widać, jest to zawód, który potrzebuje dużego doświadczenia, toteż oczywistym jest to, iż, aby go realizować, należy posiadać wyższe wykształcenie prawnicze, ukończyć aplikację i pozytywnie zdać egzamin końcowy. Jeśli zatem interesuje nas adwokat Wrocław, musi zostać przez nas zwizytowane, bowiem to tam obecni są najlepsi z najlepszych. W wybraniu najatrakcyjniejszej propozycji pomoże nam zaś sieć internetowa, do której dostęp posiada generalnie już każdy z nas. Poświęcenie na to przysłowiowej chwilki spowoduje, że będziemy współdziałać z fachowcami, a chyba każdemu na tym zależy.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doskonaly prawnik Szczecin »

  Pomimo tego że nie życzę nikomu żeby musiał wybierać się do kancelarii prawnej, z własnych obserwacji dobrze wiem że bardzo ciężko jest tego uniknąć nawet osobie prywatnej, nie wspominając już o właścicielach firm. Niestety duże zainteresowanie ostatniej grupy pomocą prawną spowodowały że prowadząc kancelaria adwokacka Szczecin, kwestie finansowe stały się moją specjalnością. W ustawach majątkowych jestem tak świetnie zorientowany że sporą część porad z tej materii mogę udzielić od ręki, co umożliwia nie tylko zaoszczędzić nam czas wolny ale i Państwa pieniądze. Poza poradami sporządzam również pisma do urzędu skarbowego w sprawie upadłości działalności gospodarczej, w kwestiach ubezpieczeniowych, w sprawie dochodzenia swoich pieniędzy a także w wielu innego rodzaju finansowych kwestiach doradzając w największym stopniu optymalne finansowo rozwiązanie. Świadczę również pełną obsługę prawniczą dla klientów firmowych jak i indywidualnych w kwestiach rodzinnych.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat kraków »

  Niestety w szeregu przypadków zdarza się tak, że para małżeńska nie przeżywa próby czasu i mąż lub żona decydują się na rozwód. Zazwyczaj wiąże się to z wieloma przeszkodami i szkopułami. Przede wszystkim wtedy, gdy rozpadowi winna jest jedna osoba np. z powodu zdrady lub alkoholizmu, jak także wtedy, kiedy mąż i żona kłócą się o podział majątku. Problemem mogą być również alimenty, które jedna ze stron zobowiązana jest płacić. Wtedy zazwyczaj pomocą służą mecenasi. Oni to pomagają rozwiązać problemy, szukają najlepszych rozwiązań konfliktowych sytuacji, a gdy trzeba będą również reprezentować stronę przed sądem. Ażeby wyszukać adwokata wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, najlepiej miejscowe, frazy, a z pewnością znajdziemy to czego szukamy. Jednakże warto najpierw zasięgnąć opinii o efektywności oraz podejściu do petenta konkretnego adwokata, po to aby dokonać jak najlepszego wyboru.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akty prawne, odpisy, oświadczenia - Notariusz w Poznaniu »

  Kompleksowym rozwiązaniem na kłopoty z dokumentami prawnymi będzie rzetelna Kancelaria Notarialna Poznań. Przedstawiane tu świadczenie to wsparcie prawne. Żeby nie komplikować sobie wyszukiwań tej Kancelarii Notarialnej na łamach przeglądarki pod hasłami „Poznań notariusz” bądź „notariusze Poznań”, warto z miejsca wejść na naszą witrynę. Rozwiązania, które daje Kancelaria Notariusz Poznań są nieskończone. Bliższe informacje kontaktowe są na witrynie notariuszwpoznaniu. com. Kancelaria Notarialna ma długie doświadczenie, które na pewno posiada istotne znaczenie przy tego typu funkcji.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Piotrków Trybunalski »

  Notariusz Radosław Teleman przygotowuje wszystkie czynności wynikające z oddzielnych ustaw, np. różne akty notarialne (Piotrków Trybunalski to miasto, w którym świadczy swoje usługi). Zajmuje się doręczaniem nieodzownych oświadczeń, spisuje w dodatku odpowiednie protokoły. Jeśli poszukujesz usług notariusza, wpisz w wyszukiwarkę frazę – notariusz Piotrków bądź – kancelarie notarialne Piotrków Trybunalski, a niewątpliwie ukaże się witryna kancelarii. Więcej wiadomości jest opublikowanych na www.notariusz-piotrków.pl - stronie online.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.kancelaria-biczysko.pl »

  Anna Biczysko w swej szerokiej ofercie zapewnia przydatne porady prawnicze dla oddziałów i przedsiębiorców. Anna Biczysko poradnictwo prawne, stawiennictwo w urzędach i przed sądami, wsparcie w z klientem, przetwarzanie postanowień i opinii. Zapraszamy do poznania pełnej oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »
reklama