Strony związane z hasłem 'architekt':

Sortuj po:

 • Pracownia architektoniczna »

  Biuro uslug architektonicznych PROFIL sp z o.o. - architektura i urbanistyka: pełen zakres prac projektowych. Pracownia architektoniczna "Profil" Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, prowadzenia inwestycji budowlanych a także nadzoru konserwatorskiego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz »

  Projekty: - wnętrz mieszkalnych - wnętrz użyteczności publicznej (powierzchni handlowych, biurowych i usługowych) - mebli unikatowych - elementów wyposażenia wnętrz Kompleksowa usługa zawiera: - przygotowanie projektu wnętrza w formie rysunków technicznych i realistycznych wizualizacji 3D - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, przygotowane w oparciu o założony budżet - opracowanie kolorystyki i szczegółowego doboru materiałów

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowa Maria Jachalska - projektant wnętrz Poznań »

  Architekt wnętrz – Poznań. Posiadamy w ofercie fachowe rozwiązania z zakresu dekoracji wnętrz. Posiadamy w ofercie projekty domów, mieszkań, rezydencji, apartamentów, sklepów, salonów firmowych, lokali komercyjnych, a także różnych przestrzeni publicznych. Proponujemy wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji projektu. Mamy do zaoferowania najwyższej jakości usługi. Nasi architekci wnętrz posiadają wszechstronne wykształcenie i bogate doświadczenie. Oferujemy kompleksowe projektowanie, aranżację, a także dekorację wnętrz. Wszystkie oferowane przez nas projekty odpowiadają na modne trendy designu i architektury. W każdym projekcie bierzemy pod uwagę pomysły oraz wrażliwość estetyczną klienta.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Pełen wachlarz domów szkieletowych i drewnianych. Polecamy specjalistyczne usługi architekta we Wrocławiu. Oferujemy domy ekologiczne energooszczędne dopasowane do działki. Zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz wykorzystanych materiałów, a także funkcjonalność oraz wysoką estetykę domu.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Poznań »

  Jakiego rodzaju elementy musi mieć właściwie zaprojektowana łazienka? Nie masz pojęcie jak urządzić pokój gościnny, by był przyjaznym miejscem? Co uczynić, aby lokale biura bądź też innego obiektu były naprawdę praktyczne? Firma ARTA DESIGN - Projektant Wnętrz Poznań pozwoli Ci wyszukać odpowiedź na każde z powyżej wymienionych pytań, a następnie skutecznie urzeczywistnić wszelkie projektowe plany. ARTA DESIGN - architekt wnętrz Poznań gwarantując wszechstronną obsługę – od utworzenia projektu, po nadzór nad jego urzeczywistnieniem, daje możliwość klientom otrzymać wnętrza, które w każdego rodzaju fragmencie będą spełniały ich wymagania. Bez znaczenia czy zamierzasz odnowić charakter domu czy też biura, z ARTA DESIGN - Aranżacje Wnętrz Poznań, będziesz miał możność zrealizować to niezwykle szybko oraz skutecznie. W obszarze usług "architekt wnętrz Poznań" bądź "aranżacja wnętrz Poznań", biuro projektowe ARTA DESIGN (Artadesign. com. pl) wykonuje projekty w różnych estetykach – klasycznych, jak i współczesnych.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty, aranżacje wnętrz Poznań »

  W Poznaniu funkcjonuje pracownia Motiv Projektowanie Wnętrz Poznań. Dane teleadresowe zawarto na witrynie. Dzięki Motiv Projektowanie Wnętrz Poznań do pomieszczeń dobierane są meble i oświetlenie. Eksperci z Motiv Architekt Wnętrz Poznań zabiegają o stosowne zastosowanie barw i nie tylko. Wykorzystanie dobrze dobranych materiałów także posiada istotną wagę. Współpraca z projektantami obejmuje różnorodne fazy. Dzięki rozmowie wstępnej można poznać oczekiwania odbiorców. Jeżeli żyjemy w Poznaniu i chcemy robić wrażenie na gościach, projektant wnętrz Poznań obsługujący może pokazać nam swoje pomysły. Motiv Fachowe Projektowanie Wnętrz Poznań to całościowe doradztwo. Ważnym atutem jest fakt, że demonstrowanych jest parę propozycji do wykorzystania. Pracownia przewiduje możliwość wprowadzania poprawek. Odkąd przyjmuje zamówienia Motiv projektowanie wnętrz w Poznaniu posiada należyty wymiar.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Gdynia »

  Wszystko, co nas otacza, ma duży wpływ na to, jak funkcjonujemy na co dzień. Dlatego też, bardzo istotne jest to, by towarzyszyły nam piękne wnętrza - zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. W kwestii tej przydatne będą usługi pracowni Stylea. Jej właścicielka, pani Beata Lewańczyk, jest zdolnym architektem, który od wielu lat praktykuje to, co kocha. Każdy z klientów jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu powstają oryginalne i atrakcyjne projekty.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz »

  Projekty: - wnętrz mieszkalnych - wnętrz użyteczności publicznej (powierzchni handlowych, biurowych i usługowych) - elementów wyposażenia wnętrz Kompleksowa usługa zawiera: - przygotowanie projektu wnętrza w formie rysunków technicznych i realistycznych wizualizacji 3D - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, przygotowane w oparciu o założony budżet - opracowanie kolorystyki i szczegółowego doboru materiałów

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
reklama