Kancelarie Podkategoria: Kancelarie

Sortuj po:

 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Kancelaria adwokacka Gdańsk

  Sekretariat adwokacki Michał Fifielski proponuje wszechstronne pomoce prawne, w relacji do instytucji gospodarczych a także kupujących pojedynczych. Ustalane operacje pełnimy we współpracy z kancelariami zaprzyjaźnionymi w Polsce, pozostałych Państwach Unii Europejskiej plus w Azji. Sprawujemy obsługę w językach: włoskim, niemieckim lub japońskim. W toku obszernie pojętych usług adwokackich realizowane są przez kancelarię zlecenia w zakresie prawa karnego. W aspekcie obsługi koncernów – również lokalnych a także zagranicznych, prowadzone są czynności odnoszące się do obszaru prawa ekonomicznego jak i odmiennych płaszczyzn dotyczących zarządzania czynności gospodarczej. Sekretariat w zakresie swojej działalności w obszernym zakresie zaświadcza porady w obliczu instytucji zagranicznych a także instytucji polskich kierujących aktywność zawodową w Azji albo we kooperacji z azjatyckimi odbiorcam. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny: adwokat Gdańsk

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Warszawa »

  Odszkodowanie Warszawa

  Bez wątpliwości rozwód osób wiąże się z ogromną ilością spraw, które trzeba sobie objaśnić. Jest to w większości wypadków bolesne doświadczenie. Żeby uzyskać rozwód powinno się wykazać, iż wystąpił trwały rozpad stosunków małżeńskich. Rozwód jest bezspornie kwestią skrajną wykorzystywaną wtedy, kiedy nie ma innego rozstrzygnięcia, jednak korzystnym rozstrzygnięciem może być wcześniej separacja. Może ona wystąpić wówczas, gdy stosunki małżeńskie mogą ulec poprawie. W takim przypadku wymagany może się okazać radca prawny (Warszawa to miejsce, w którym on pracuje). Znakomita Kancelaria Prawna – Anna Śniegowska-Giżyńska i Wsp. Sp. k. poleca swoje profesjonalne usługi w takich kwestiach jak zachowek bądź zasiedzenie. Użyteczna może ona być poza tym w wypadku rozwodu. Kancelaria proponuje swoje usługi na wysokim poziomie. Pracują tutaj kapitalni profesjonaliści, którzy mają znaczne doświadczenie. Bezspornie rozwód to ostateczność, tymczasem może stać się jedynym wyjściem z zaistniałej sytuacji. Na witrynie online są zamieszczone bardziej szczegółowe informacje.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne uzyskanie odszkodowania »

  Skuteczne uzyskanie odszkodowania

  Jesteśmy kancelarią prawną - w zakresie spółki której prowadzimy sprawy dotyczące prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. Jedną z konkretnych, oferowanych przeze mnie usług jest windykacja (Kraków). Pomagamy też jeżeli już chodzi o odszkodowania (Kraków). By dostać należne, uzasadnione odszkodowania od ubezpieczyciela, trzeba zgromadzić wymaganą dokumentację przystosowaną do danego przypadku i stylu doznanej szkody. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i kontaktu.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Luiza »

  Adwokat Luiza

  Co zalicza się do obowiązków adwokackich? Wszystko zależy od tego, jakie kwalifikacje posiada konkretny adwokat. Wrocław, Warszawa, Katowice i pozostałe polskie miasta, w których te działania są realizowane, uzmysławiają jednak, iż klient kancelarii może skorzystać między innymi z konsultingu prawnego, może liczyć na wykonanie rozmaitych opinii prawnych lub umów, może być reprezentowany w procesie oraz w instytucjach takich jak sąd, a także może skorzystać z pomocy prawnej w zakresie czynności o charakterze wykonawczym. Jak zatem widać, jest to zawód, który potrzebuje dużego doświadczenia, toteż oczywistym jest to, iż, aby go realizować, należy posiadać wyższe wykształcenie prawnicze, ukończyć aplikację i pozytywnie zdać egzamin końcowy. Jeśli zatem interesuje nas adwokat Wrocław, musi zostać przez nas zwizytowane, bowiem to tam obecni są najlepsi z najlepszych. W wybraniu najatrakcyjniejszej propozycji pomoże nam zaś sieć internetowa, do której dostęp posiada generalnie już każdy z nas. Poświęcenie na to przysłowiowej chwilki spowoduje, że będziemy współdziałać z fachowcami, a chyba każdemu na tym zależy.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doskonaly prawnik Szczecin »

  Doskonaly prawnik Szczecin

  Pomimo tego że nie życzę nikomu żeby musiał wybierać się do kancelarii prawnej, z własnych obserwacji dobrze wiem że bardzo ciężko jest tego uniknąć nawet osobie prywatnej, nie wspominając już o właścicielach firm. Niestety duże zainteresowanie ostatniej grupy pomocą prawną spowodowały że prowadząc kancelaria adwokacka Szczecin, kwestie finansowe stały się moją specjalnością. W ustawach majątkowych jestem tak świetnie zorientowany że sporą część porad z tej materii mogę udzielić od ręki, co umożliwia nie tylko zaoszczędzić nam czas wolny ale i Państwa pieniądze. Poza poradami sporządzam również pisma do urzędu skarbowego w sprawie upadłości działalności gospodarczej, w kwestiach ubezpieczeniowych, w sprawie dochodzenia swoich pieniędzy a także w wielu innego rodzaju finansowych kwestiach doradzając w największym stopniu optymalne finansowo rozwiązanie. Świadczę również pełną obsługę prawniczą dla klientów firmowych jak i indywidualnych w kwestiach rodzinnych.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie

Kancelarie - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »

reklama