Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • MWSystem »

  Wszystkie wydarzenia muzyczne potrzebują specjalistycznego nagłośnienia estradowego. Słabej klasy urządzenia często się psują co powoduje nasze niezadowolenie lub w ostateczności przerwanie koncertu. Najlepszej jakości sprzęt jest podstawą do zapewnienia najlepszych wrażeń fanom i słuchaczom. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt który na 100% sprosta Waszym oczekiwaniom, oraz jest w bardzo atrakcyjnych cenach. W razie wszelkich wątpliwośi zapraszamy do kontaktu. Posiadamy w naszej ofercie głośniki najlepszych firm np: głośniki Beyma http://mw-system. com. pl/kategoria-produktu/glosniki-beyma/ Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Artroskopia kolana Warszawa, ortopeda Żyrardów, laryngolog Żyrardów, artroskopia kolana Żyrardów »

  Komputerowe badanie stopy: Prowadzimy badania za pomocą nowoczesnych systemów pomiarowych MediLogic. Pomagają nam wykrycie punktów przeciążeń w stopie ukazuje jak stopa zachowuje się oraz układa podczas chodu. Nasz wyspecjalizowany personel wykona indywidualną ocenę badania oraz nakieruje przy doborze odpowiednich wkładek ortopedycznych.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Macbook naprawa »

  Jako serwis apple zajmujemy się reperacją urządzeń związanych z komputerami. Natomiast jako serwis iphone specjalizujemy się w naprawie wielu innych urządzeń. Jeżeli chciałbyś się z nami skontaktować, wystarczy, że wpiszesz do internetu następujące zwroty: „serwis apple Katowice” i „serwis iphone Katowice”. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Serdecznie zapraszamy! Zapewniamy, że naprawa iphone nie ma dla nas tajemnic i pomożemy Ci w najtrudniejszej sytuacji. Wychodząc naprzeciw komplikacjom użytkowników sprzętu marki Apple postanowiliśmy stworzyć serwis mac, który pozwoli naprawić skutki uszkodzeń urządzeń oznakowanych jabłkiem. Jeżeli zepsułeś szybkę w swoim iPhone, możesz naprawić je korzystając z usługi „iphone ekran” lub z pomocy „szybka iphone”. Nasz serwis macbook obsługuje serię urządzeń z rodziny Macintosh wyprodukowanych i wydawanych przez firmę Apple Inc. Rodzina komputerów MacBook jest następcą serii iBook. Pierwsza partia została wypuszczona na rynek 16 maja 2006 roku. W każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji możemy rozwiązać kłopoty ze sprzętem macbook, naprawa nigdy nie będzie zbyt długo trwała i będzie zawsze profesjonalna. Możesz liczyć na naszą pomoc bez względu na wiek i stan twojego urządzenia.

  Data dodania: 30 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie eventów to nasza pasja. »

  Agencja eventowa zajmuje się kompleksową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym rewelacyjnie odnajduje się Sunset Event. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne realizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych stawiamy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i bardzo dobrze nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja eventów to idealne zadanie dla kreatywnej agencji eventowej z Katowic. Na pikniki rodzinne można wynająć ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest symulator dachowania, który zapewni silne przeżycia. Symulator dachowania oraz symulator zderzenia czołowego to główne atrakcje pikniku motoryzacyjnego oraz eventu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Symulatory uzupełnią mobilne miasteczko ruchu drogowego oraz zwariowane rowery. Fotobudka to świetna rozrywka podczas pikników rodzinnych, wesel oraz wyjazdów integracyjnych. Zdjęcia mają różny format, a nasza fotobudka zapewnia świetną jakość. Najlepsza cena pozwoli wynająć na każdy event w tym piknik rodzinny, event firmowy albo urodziny. Do nauki jazdy służy symulator jazdy Formuła 1. Pozwala na ekstremalna jazdę nie tylko na torze. Urządzenia elektroniczne oraz rzeczywistość wirtualna to przyszłość. W naszej ofercie wynajmu znajdują się okulary VR z kontrolerami. Pozwalają na realizację gier i zabaw elektronicznych, ale również projekcję filmów 360 stopni. Organizujemy również Safety Day. Ten wyjątkowy rodzaj eventu BHP jest bardzo popularny w firmie nie tylko produkcyjnej. W trakcie firmowego pikniku BHP pracownicy mogą skorzystać z urządzenia treningowego jakim jest komora dymowa. Pozwala na przeprowadzenie szkolenia z ewakuacji z zadymionego pomieszczenia. Podczas safety day współpracujemy ze strażą pożarną oraz profesjonalnymi instruktorami np. od szkoleń w pracy na wysokości.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Meble MiM Skierniewice - Salon meblowy MiM »

  Salon meblowy z astrononmiczną ilością produktóW meblowych w niskiej cenie. Salon meblowy MIM w pobliżu Sochaczewa w swojej ofercie ma asortyment wyłącznie od zaufanych producentów takich jak KLOSE, WÓJCIK itp. Nasza powierzchnia gdzie przedstawiamy nasze meble ma 1500 metrów kwadratowych. Zapewniamy indywidualny przewóz. Nasz sklep meblowy odwiedzają kontrachenci z sąsiednich miejscowości takich jak Płock, Skierniewice, Płońsk, Błonie, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie. Jesteśmy w stanie zadowolić każdego petente. Produkty tylko od sprawdzonych krajowych producentów.

  Data dodania: 20 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Na co warto patrzeć zlecajac psychotesty kierowców »

  Badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne przeprowadza się w celu skontrolowania posiadania predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców potrwa zazwyczaj około 60 minut, a badanie operatorów krócej o połowę. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne wydawane jest na dany czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz starannie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań robione są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie uzyskuje się orzeczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto gdzie warto wykonać stosowne badanie operatorów. Wysoką jakość badań musi zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim to miejsce w którym są dobrze wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura przyśpiecza czas badania i pozwala na szybkie badania psychologiczne. Oświęcim to miasto w którym powstają nowoczesne gabinety. Kierowcy zawodowi zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim to miejsce w którym kierowcy posiadają ogromny dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje sporo specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można powtórzyć badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wzdrowymciele Tatiana Grabowska »

  Gabinet rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska to najnowocześniejszy gabinet oraz najlepsza domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to te z miast, gdzie można skorzystać z pomocy w postaci domowej rehabilitacji. Po operacjach, dla sportowców – jeżeli potrzebna jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski i okolice to obszar, gdzie warto skorzystać z pomocy gabinetu „W zdrowym ciele” w ramach wizyty domowej. Gabinet mieści się w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy. Oferta gabinetu to między innymi: kompleksowa rehabilitacja – Wodzisław Śląski i okolice, magnetoterapia, terapia manualna – Wodzisław Śląski i okolice, światłolecznictwo, dzienne SPA, w tym masaż – Rybnik i okolice, leczenie skolioz. W gabinecie stosowane są nowoczesne i sprawdzone sposoby pozwalające na szybkie uporanie się z bólem i poprawę sprawności. To zarówno fizykoterapia, jak i terapia manualna oraz dodatkowe usługi w zakresie SPA poprawiające samopoczucie pacjentów. Dzięki swojej bogatej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi właścicielka gabinetu Tatiana Grabowska jest gotowa do niesienia pomocy każdemu swojemu pacjentowi. Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska – fizjoterapia, rehabilitacja – Rybnik, Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów – zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe Chrzanów »

  Kwalifikacja wstępna jest obowiązkowym kursem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe ma ważność pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona umożliwia natychmiastową realizację szkolenia i jest uzależniona od wieku kursanta na dane kategorie. Szkolenia okresowe organizowane są przez firmę Drivemat codziennie. Kwalifikacja wstępna Oświęcim prowadzona jest w postaci zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy. Kwalifikacja wstępna Kęty może być prowadzona systemem learningu. Nowoczesna metoda wykorzystująca technikę komputerową sprawia że kwalifikacja wstępna Wadowice jest lepiej dostępna i wygodna w nauce. Kwalifikacja wstępna Andrychów umożliwia rozpoczęcie kursu praktycznie z dnia na dzień. Kursanci mogą niezależnie od siebie poznawać materiał kursu kwalifikacja wstępna Tychy. Kwalifikacja wstępna Chrzanów składa się z kilku modułów szkoleniowych. Każdy moduł kończy się testem sprawdzającym dzięki czemu kwalifikacja wstępna Chełmek umożliwia ocenę przyswojonej wiedzy. Kwalifikacja wstępna Bieruń może być prowadzona tradycyjną metodą szkolenia. Pokaz, lub ćwiczenia praktyczne sprawiają że kwalifikacja wstępna Zator jest ciekawsza dla kursantów. Kwalifikacja wstępna Pszczyna to także zajęcia w ruchu drogowym oraz na płycie poślizgowej. Szkolenie okresowe Oświęcim poprzedzone będzie badaniem psychologicznym i lekarskim. Szkolenie okresowe Brzeszcze to kurs obejmujący część teoretyczną. Szkolenie okresowe Kęty nie kończy się egzaminem państwowym. Szkolenie okresowe Wadowice podzielone jest na moduły tematyczny. Szkolenie okresowe Andrychów dotyczy przewozu towarów i przewozu osób. Każdy kierowca ciężarówki musi ukończyć szkolenie okresowe Tychy najpóźniej co pięć lat. To samo dotyczy kierowcy autobusu który w tym samym terminie musi zrealizować szkolenie okresowe Chrzanów. Szkolenie okresowe Chełmek to zajęcia w postaci wykładu oraz pogadanki. Możliwe jest również wykorzystanie sposobu elearningu na szkolenie okresowe Bieruń. Szkolenie okresowe Zator przechodzi kierowca pracujący zarobkowo w firmie. Szkolenie okresowe Libiąż organizowane jest dla osób indywidualnych i dla firm. Drivemat zapewnia szkolenia okresowe Pszczyna w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strona firmy Hubertus »

  Sklep firmy HUBERTUS Meble to szeroka gama nowoczesnych mebli dla najbardziej rygorystycznych klientów. W kolekcji autoryzowanego sklepu osiągalne są meble wykonane z najwyższej jakości surowców – płyt wykończonych na wysoki połysk oraz materiałów drewnopodobnych odznaczających się wyjątkową estetyką oraz odpornością. W sklepie internetowym możemy zakupić: stoły rozkładane, ławy, meble biurowe. Jednym z bardziej popularnych produktów w katalogu naszej firmy jest stół Victoria, wyróżniający się nowoczesną i unikatową konstrukcją. Zamiast tradycyjnych nóg posiada podstawę w kształcie litery V, która stanowi stylowe oparcie dla grubego blatu z połyskiem. Do dużego pokoju dobrym wyborem będzie też tradycyjny stół Aversa, który posiada możliwość podnoszenia i rozkładania. Stół oferowany jest w szerokiej gamie różnych kolorów do wyboru. Osoby wybierające same nowoczesne umeblowanie powinny również zwrócić uwagę na stół Pianosa, który zamiast nóg ma solidną podstawę w postaci prostokąta oraz piękne wykończenie z wyrazistych płyt. Sklep gwarantuje ekspresową wysyłkę do klientów na obszarze całego kraju. Większość produktów dostępnych jest w 24 godziny, dlatego paczka będzie dowieziona pod wyznaczony adres w krótkim czasie. Produkty wysyłane są do klienta bez dodatkowych kosztów. W internetowymsklepie HUBERTUS istnieje także możliwość zakupienia mebli na raty.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Złote obrączki ślubne lub pierścionki zaręczynowe stanowią cudowną biżuterię »

  Złote obrączki ślubne są jednym z podstawowych elementów planowania ślubnej uroczystości. Wybór jest bardzo duży. Obrączki z białego złota są kupowane najczęściej. Białe złoto to stop złota z niklem, cynkiem i czasem srebrem i palladem imitujący barwą platynę. Najwięcej obrączek z białego złota ma srebrny kolor. Spowodowane jest to tym, iż są poddawane rodowaniu czyli pokrywa się je warstwą rodu. Po jakimś okresie rod znika i obrączka ma wtedy również kolor srebrny, ale bez takiego blasku jak z warstwą rodu. Istnieje także białe złoto nierodowane i jednocześnie mające właściwy kolor i połysk – jest to stop złota z samym niklem. Obrączki z brylantami są o wiele bardziej atrakcyjne, ale dużo droższe. Można wybrać także bardzo popularne i oryginalne obrączki dwukolorowe. Obrączki dwukolorowe to propozycja dla nowoczesnych par, które chcą posiadać oryginalną biżuterię. Można też, zamiast obrączek obdarzyć się pierścionkami. Pierścionki z brylantami mogą być bardzo efektowne i okazałe. Brylanty w nazewnictwie jubilerskim to diamenty formy okrągłej z pełnym tzw. oszlifowaniem brylantowym. Wszystkie pozostałe rodzaje szlifu należy określać, używając ich specjalistycznych i dokładnych nazw. W handlu i w języku potocznym nazwą „brylanty” określa się wszystkie oszlifowane diamenty, a nie tylko te, na które nałożono odpowiedni, specjalistyczny szlif brylantowy. Szlif brylantowy to szczyt osiągnięć mistrzów tego zawodu. Nie każdy jednak preferuje takie ozdoby. Pierścionki z brylantami z białego złota są najbardziej wyszukaną i ekskluzywną biżuterią. Jeżeli jednak chcecie aby wasze ozdoby prezentowały się doskonale i przyciągały uwagę, to tego typu biżuteria będzie dla was najlepszym wyborem. Zanim dojdzie do uroczystości ślubnej, potrzebne będą pierścionki zaręczynowe. Różne rodzaje wzorów tych pierścionków sprawią, że można wybrać modele, które będą najodpowiedniejsze dla każdej pary przyszłych państwa młodych.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj przepis rewelacyjnego show firmowego »

  Głównym elementem festynu jest mobilna scena. Event pod nazwą bezpieczny weekend jest rewelacyjnym pokazem dla naszych klietów. Wiele firm decyduje się na wynajem symulatorów podczas szkolenia ppoż. Komora dymowa jest często prezentowana na szkoleniach. Pierwsza w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do szkolenia umiejętności jazdy w nietypowych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest wykorzystywana na szkoleniach z dziedziny bezpiecznej jazdy. Dodatkowym urządzeniem motywującym do zapinania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć jakie zachodzą przy zdarzenia gdy samochód koziołkuje. Żyroskop jest symulatorem dla osób o silnych nerwach. Osobiście warto zobaczyć co dzieje się podczas zderzenia czołowego, wystarczy usiaść na symulator zderzeń. Coraz większą popularność zdobywa refleksomierz na którym można ćwicyć czas reakcji. Bardzo głośną atrakcją jest symulator poduszki aktywujący wystrzał prawdziwego air baga. Alkogogle uczą dorosłych że alkohol za kółkiem to zły pomysł. Najczęstszą atrakcją dla dzieci jest symulator wyścigowy. Dla dzieci lubiących aktywny wypoczynek organizatorzy zapewniają miasteczko drogowe. Miasteczko rowerowe jest miejscem gdzie dzieci sprawdzają zastosowanie przepisów drogowych w praktyce. Chwile nauki i zabawy uwieczni na zdjęciach fotobudka.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trenażer refleksu to idealny przyrząd do ćwiczeń umożliwiający trening refleksu »

  Symulator zapewnia rewelacyjny trening szybkości. Symulator zbudowany został z myślą o treningu refleksu i życiu ludzi aktywnych sportowo. Trenażer dedykowany jest dla sportowców wyczynowych oraz amatorów różnych dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są najważniejszymi elementami decydującymi na wynik w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Trening na siłowni daje możliwość osiągnąć przewagę nad innymi zawodnikami i może być decydujący w osiąganiu najlepszych czasów. Podczas regularnego treningu na symulatorze refleksu kondycja fizyczna u zawodnika poprawia się. Trenażer ułatwia profesjonalny trening fizyczny. Symulator refleksu to przyrząd do ćwiczeń dedykowany do siłowni, fitness, rehabilitacji, klubów sportowych oraz użytku domowego. Trenażer refleksu pozwala na badanie czasu reakcji oraz trening czasu reakcji na bodziec. Trening czasu reakcji warto zacząć od rozgrzewki w której świetnie nadaje się trenażer. Systematyczne badanie czasu reakcji pozwala na analizę uzyskiwanych wyników. Badanie refleksu jest obliczane jako najszybszy, najwolniejszy i średni czas przyciśnięcia guzika w danej rozgrywce. Simflex to sprzęt do ćwiczeń który można wynająć albo kupić.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie, »

  Poradnia Dietetyczna MEDICAGO http://www.dietymedicago.pldziała nieprzerwanie na rynku od 5 lat i przez ten czas pomogliśmy zrzucić setki zbędnych kilogramów u wielu naszych klientów, co przełożyło sie na znaczącą poprawę ich zdrowia. Dobre samopoczucie, kondycja, zgrabna sylwetka zależą w dużej mierze od nas samych i od naszego podejścia do odżywiania się. Dostarczając codziennie do organizmu cenne składniki pokarmowe, zbilansowane tak aby zmaksymalizować efekt racjonalnego odżywiania się, sprawiamy, że długo cieszyć sie będziemy dobrym zdrowiem. http://www.dietymedicago.pl/Skuteczna-dieta-odchudzajaca.html W Poradni MEDICAGO oferujemy wszechstronne, indywidualnie dobrane diety pomocne w dietoterapii nadwagi i otyłości. Jednak to nie wszystko. Układamy również jadłospisy uwzględniające możliwe interakcje z lekami przyjmowanymi w trakcie leczenia. Wiąże się to ściśle z konsultacjami żywieniowymi w przebiegu choroby. Dodatkowo przygotowujemy plany żywienia uwzględniające potrzebę eliminacji np. laktozy czy gluteny. Można u nas na miejscu wykonać testy na nietolerancję pokarmową jak również testy genetyczne takie jak: Genodiet i iGenesis. http://www.dietymedicago.pl/Nietolerancja-pokarmowa.html http://www.dietymedicago.pl/Testy-genetyczne-iGenesis.html Specjaliści z naszej Poradni MEDICAGO ciągle pracują nad podniesieniem swoich kompetencji tak aby móc zapewnić wszechstronną i gruntowną opiekę swoim pacjentom. Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z szansy zmiany swojego życia na lepsze już dzisiaj. Posiadamy gabinety w Gdyni, Gdańsku i Pruszczu Gdańskim, dzięki czemu jesteśmy bliżej niż myślisz! http://www.dietymedicago.pl/Kontakt.html

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Studio1013 kompleksowe kampanie reklamowe »

  Studio1013 - Profesjonalne i kompleksowe usługi reklamowe. Oferujemy wszystko co potrzebne do tego aby Twoja firma mogła zaistnieć w internecie i nie tylko. Drukowanie ulotek, bannerów, tworzenie haseł reklamowych, projektowanie i pozycjonowanie stron www to coś w czym jesteśmy najlepsi. Nie wiesz od czego zaczać? Zdaj się na nas! Wszystko za Ciebie zanalizujemy i doradzimy.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań kartonowych »

  Jeśli interesuje Cię producent opakowań kartonowych, to świetnie trafiłeś. Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań, kartonów i pudełek wykonanych z trwałej 3 warstwowej tektury falistej. Jesteśmy w stanie wykonać pudełka i kartony na specjalne życzenie klienta o różnych wymiarach. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wapno rolnicze »

  Jeśli chcesz kupić wapno granulowane do gleb kwaśnych, to dobrze się składa, bo nasza firma posiada ten typ wapna w atrakcyjnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma nagrodami rolniczymi. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Współpraca z nami, to czysta przyjemność.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Gdynia »

  Wszystko, co nas otacza, ma duży wpływ na to, jak funkcjonujemy na co dzień. Dlatego też, bardzo istotne jest to, by towarzyszyły nam piękne wnętrza - zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. W kwestii tej przydatne będą usługi pracowni Stylea. Jej właścicielka, pani Beata Lewańczyk, jest zdolnym architektem, który od wielu lat praktykuje to, co kocha. Każdy z klientów jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu powstają oryginalne i atrakcyjne projekty.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia Ślubne Dalia »

  Organizacja ślubu i wesela to bardzo ważne i czasochłonne zadanie. Po wybraniu terminu i miejsca wesela przychodzi czas na dopracowanie wszystkich szczegółów. Trzeba wybrać bardzo ważny element czyli zaproszenia ślubne. Przy ich wyborze bardzo ważny jest nie tylko ogólny wygląd, ale również materiały, z których zostały wykonane. Nasza firma do produkcji zaproszeń ślubnych używa najlepszej jakości, sztywnych papierów wizytówkowych i perłowych oraz wstążek satynowych. W ofercie znajduje się wiele wzorów, zaczynając od zaproszeń klasycznych, przez koronkowe, rustykalne aż po ekologiczne. W późniejszym etapie do zaproszeń możemy stworzyć całe komplety dodatków, wykonane z tych samych materiałów co zaproszenia np. księgi gości weselnych, winietki, plan stołów weselnych, numery na stoły, zawieszki na alkohol, podziękowania dla rodziców i dla gości, pudełka na koperty i wiele innych. Wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję dokładnego i starannego wykonania zaproszeń ślubnych z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • ARTFOLplus - Folie okienne i samochodowe »

  W przedsiębiorstwie Artfol już od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w fachowym oklejaniu i przyciemnianiu szyb. Zaufaniem obdarzyło nas zarówno wielu klientów indywidualnych, jak i polskie oraz zagraniczne przedsiębiorstwa. Jesteśmy pewni, że zdołamy sprostać również Twoim wymaganiom. A czego właściwie możesz u nas poszukiwać? W swojej ofercie mamy wiele rodzajów folii o różnym zastosowaniu, m. in. : folie termoizolacyjne, folie ochronne, folie lustrzane i wiele innych. A jeśli w naszej ofercie nie doszukasz się folii, której potrzebujesz, z chęcią sprowadzimy ją na Twoje życzenie. Posiadamy wiele certyfikatów i wciąż bierzemy udział w warsztatach branżowych, co jest gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • HappySmile - stomatolog Gdańsk »

  Happysmile w Gdańsku to nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym leczenie zęba staje się czystą przyjemnością. Specjalistyczna kadra, stale poszerzająca swoją wiedzę, w połączeniu z przyjazną atmosferą tworzą gabinet, do którego większa część pacjentów chętnie powraca. Ich zaufanie stanowi dla nas największą motywację do dalszego działania. Każde nasze działanie jest po to, by osoby, które wybrały właśnie nas, nie żałowały tego wyboru. Szkolimy się, zakupujemy nowy sprzęt, organizujemy promocje - to nasza forma podziękowania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, na której znajdą państwo szczegółowy opis naszych działań.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
reklama