Firmy wg regionów Kategoria: Firmy wg regionów

Firmy wg regionów - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Salon wędkarki - Dom Wędkarza »

  Salon wędkarki - Dom Wędkarza

  Stacjonarny i Internetowy sklep wędkarski - Dom Wędkarza. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo asortyment wędkarski firm z praktycznie całego świata. Wędki, torby, kołowrotki, akcesoria wędkarskie, przynęty, kombinezony, pontony, silniki, zanęty i wszystko co związane z wędkarstwem znajdą Państwo w naszym sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Wszystkie towary prezentowane w naszym sklepie internetowym posiadamy na stanie w sklepie stacjonarnym. Fachowa i miła obsługa, wygodny, prosty i szybki dojazd z każdej części Warszawy i okolic czyni nasz sklep miejscem spotkań zapalonych wędkarzy i amatorów tego sportu. Przestronne wnętrze – ponad 400 m2 powierzchni wystawienniczej. Pod salonem nie ma problemów z parkowaniem, a gości bez własnego środka lokomocji zapraszamy, aby udali się w do nas w odwiedziny komunikacją miejską – znajdujemy się 10 metrów od autobusowej pętli Sadyba – dojedziecie do nas autobusami 172, 180, 131, 189, 163. Serdecznie Zapraszamy! Dom Wędkarza ul. Okrężna 38 02-925 Warszawa

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Flagi producent »

  Flagi producent

  Bez znaczenia czy szukasz flagi do zamontowania przed biurem Twojej firmy czy flagi reklamowe na stoiska handlowe. Niezależnie czy chcesz kupić flagi narodowe na prywatny użytekczy do publicznej instytucji. W każdym przypadku przedstawiający profesjonalne flagi producent – przedsiębiorstwo Himmel Polska takowe Ci zapewni. Wielorakiego rodzaju flagi, a także maszty flagowe z tej firmy obejrzeć da się tu. Z udziałem powyższej witryny internetowej można także zakupić flagi firmowe i maszty, jak też zamówić ich zamontowanie.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt środowiskowy »

  Audyt środowiskowy

  Wszelako pojmowane działania na polu ochrony środowiska to nasza działka. Przeprowadzamy paletę świadczeń adresowanych zwłaszcza do firm inwestycyjnych, które muszą spełnić różnorodne normy środowiskowe, a także do placówek samorządowych. Zapewniamy sumienną obsługę na wszystkich etapach inwestycji. Wykonywany przez naszą firmę raport oddziaływania na środowisko obejmuje spis konkluzji płynących ze wszystkich badań (takich jak np. analiza wody albo środowisko pracy). Nasze laboratorium oferuje najwięcej pomiarów ze wszystkich przedsiębiorstw w Polsce. Wykonując np. pomiary hałasu bądź badania żywności, korzystamy z najnowszych technologii. Nasi zleceniodawcy mogą liczyć na solidne konsultacje (dane kontaktowe udostępniliśmy na witrynie). Wskazujemy, jak implementować ekologiczne rozwiązania, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jeżeli zatem interesuje was kompleksowa ocena ryzyka zawodowego, polecamy się do usług. Dołożymy starań, żeby zagwarantować Państwu obsługę najwyższej jakości.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masowa wysyłka sms »

  Masowa wysyłka sms

  Pomagamy w pracy centrów telefonicznej obsługi użytkowników od od paru lat. Przez ten czas przygotowujemy asygnowane, specjalistyczne dla nich rozwiązania. Niezwykle dużo dało nam współdziałanie z najogromniejszymi w kraju przedsiębiorstwami call center. Sprawiło to tym, że zyskaliśmy konieczne doświadczenie. Mamy jeden z najnowocześniejszych systemów realizujących masowe kampanie SMS oraz głosowych. Każda z tych kampanii zawiera dużą rozpiętość scenariuszy postępowań takich, jak informacyjne, reklamowe albo sprzedażowe. Dysponujemy sprawdzonymi dostawcami zajmującymi się technologią oraz dedykowanym zespołem. Mamy zgraną załogę, wobec tego zapewniamy najwyższy poziom naszych usług.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne Warszawa »

  Biuro Detektywistyczne Warszawa

  Wyspecjalizowane usługi detektywistyczne skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych. Agencja na rynku działa już od 2001 roku i wytwarza ją zgrana grupa kobiet detektywów. Oferują one szeroki zakres działań, między innymi weryfikację ludzi i firm, poszukiwanie spadkobierców, dłużników. Agencja organizuje także czynności w zakresie handlu i nieuczciwej konkurencji, pomaga w sprawach rozwodowych i wielu innych. Gdy potrzebujesz fachowej pomocy w atrakcyjnych cenach, zapraszamy do jej sprawdzenia już w tym momencie!

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja korporacyjna »

  Komunikacja korporacyjna

  Binaria Communications to agencja PR z Warszawy. Nie satysfakcjonują nas proste rozwiązania. Dlatego połączyliśmy siły. Nasz atrybut to niestandardowe podejście do realizacji poparte wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania.
  Firma to energetyczna mieszanka inspirującego potencjału z siłą synergii. Pomaga namzespół cenionych konsultantów.
  Wszystko rozpoczyna się od pasji tworzenia. Bez pasji nie ma efektywnej strategii.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy wg regionów

Firmy wg regionów - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
reklama