Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Jazdy dodatkowe Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik »

  Jazdy dodatkowe Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik

  Szkoła Jazdy Wójcik w Kielcach prowadzi skuteczne szkolenia na prawo jazdy kategorii A, B, C. Ponad 20-letnie wiedzę praktyczną prowadzenia kursów sprawiło, że współcześnie szkoła może poszczycić się najlepszą zdawalnością egzaminów w województwie. Nauka jazdy prowadzona jest poprzez najlepszych instruktorów na samochodach marki Toyota Yaris. Kontrahenci szkoły mogą liczyć na interesujące ceny kursów, liczne promocje np. dla studentów, a ponadto możliwość płatności w dogodnych ratach. W spisie produktów/usług szkoły są również kursy uzupełniające i doszkalające.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 także certyfikacją systemu HACCP. Proces certyfikacji polega na rzeczowej ocenie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania dopełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku cykli. Rozpoczyna się od momentu przygotowania oferty oraz umowy, poprzez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania oraz utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa fundamentalne ciągi. Pierwszym etapem jest wartościowanie dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji obejmuje kontrolę wszystkich przewodnich procesów organizacji. Warunkiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest wykonywanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso oraz haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o. o. prowadzi kursy z aspektu systemów zarządzania iso. Organizujemy kursy iso 9001, iso 14001 oraz szkolenia haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wyszukać szkolenie z tematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także kursy z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych także gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji oraz szkoleń przeprowadzamy na obrębie całego kraju.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pracownicze- Katowice »

  Szkolenia pracownicze- Katowice

  ITH organizacja szkoleniowa IDEA Trainer House, zajmuje się organizacją kursów zamkniętych dla firm- in-company, specjalizujących się przeważająco w prowadzeniu szkoleń biznesowych, menedżerskich, handlowych i interpersonalnych. Nasze kursy cechuje fachowość w każdym aspekcie, nowoczesne metody szkoleniowe oraz dopasowanie do osobliwych potrzeb Klienta. I to nas właśnie wyróżnia na tle innych firm tego typu. Każdy z planów szkoleniowych, poprzedzony jest analizą. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić odpowiednie narzędzia i metody doskonalenia kompetencji i rozwoju pracowników. Programy szkoleń uwzględniają wymogi szkoleniowe, kontekst gospodarczy, charakter branży, stopień zaawansowania i specyfikę grupy oraz plany Firmy.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język duński kraków »

  Język duński kraków

  Szkoła języków zaprasza do zapoznania się z propozycją która związana jest z kurs niemieckiego kraków. Szkoła ta oferuje dobrą jakość usług nauczania. Grupy posiadają małą leczebność osób. Uczelnia oferuje nauczanie przy użyciu lektorów oraz nauczycieli z zagranicznych szkół. Każda z owych osób uczy językajęzyków obcych z wrodzonym talentem i zaangażowaniem. Często monitorowane są postępy nauki studenta. szkolenia są również dopasowane indywidualnych wymagań klienta. Szkoła kładzie nacisk na używanie języka w praktyce. Wszelkie lekcje są lekcjami wypełnionymi różnymi ćwiczeniami, aby jak najszybciej nauczyć kursanta jak najwięcej. Oferujemy kursy e-learningowe. Zerdecznie zapraszamy: szwedzki kraków.

  Data dodania: 15 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Efektywna nauka języka angielskiego na każdym poziomie. »

  Efektywna nauka języka angielskiego na każdym poziomie.

  Prowadzona poprzez nas szkoła językowa (Gdańsk) umożliwiają naukę języka każdej chcącej osobie, niezależnie od dotychczas posiadanych umiejętności. Nauka angielskiego (trójmiasto) prowadzona jest na każdym poziomie: rozpoczynającym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Można również wyselekcjonować kursy angielskiego (Gdańsk) na poziomie korporacyjnym czy poszerzać własną wiedzę o specjalistyczne słownictwo jak również zwroty na najwyższym poziomie. Prowadzimy testy kompetencyjne, by zakwalifikować nowego kursanta do najbardziej stosownej grupy zajęciowej.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma organizuje bogaty wybór w obszarze: szkolenia kierowców. »

  Nasza firma organizuje bogaty wybór w obszarze: szkolenia kierowców.

  Grupa CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w wielu segmentach: - szkolenia zawodowe (operator maszyn, murarz, kucharz i wiele innych). Zobacz różne nasze szkolenia. Jaworzno to centrala naszej firmy. Nasze oddziały mamy na obszarze całego kraju. - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i inne) - wynajem symulatora (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania) - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania wstępne) - wynajem autokaru Zapraszamy na naszą witrynę internetową gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kiedy podnieść właściwe umiejętności? »

  Kiedy podnieść właściwe umiejętności?

  Nasza firma organizuje szkolenia sep, a także kursy, np. : operator koparko-ładowarki. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej firm. Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po konkretnych kursach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą witrynę często by nie przeoczyć kursu dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Zarządzanie zmianą

  Szkolenia biznesowe oraz doskonalenie kadr zajmują bardzo dużo miejsca w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy dzisiejszych pracowników. Dyrektor dba zatem o rozwój HR już nawet przy wyborze pracowników wykorzystując assessment centre. Firma stworzona mając na celu wspólny rozwój razem z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę tworzymy wspólnie z Wami. Z jakiego powodu nasza oferta jest dla Was wyjątkowa? Razem z Wami dążymy do odkrycia gdzie w Państwa organizacji znajdują się obszary, których rozwój spowoduje najlepsze efekty wykorzystując m. in. coaching. Chcemy by w perspektywie lat być jednym z ważniejszych firm w kraju które najbardziej wpływają na usprawnienie działania firm.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Szkolenia bhp

  Zajmujemy się głównie organizowaniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Oferujemy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale także szkolenia pierwszej pomocy. Nasza propozycja jest kompleksowa, dostosowana do wymagań przedsiębiorców, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, oraz z licznymi referencjami. Szkolenia bhp i szkolenia z zakresu pomocy przedmedycznej to nasze podstawowe usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dario OSK - szkoła jazdy lublin »

  Dario OSK - szkoła jazdy lublin

  Witamy wszystkich zainteresowanych kursami na prawo jazdy. Ośrodek Dario OSK oferuje najlepszą, najwygodniejszą i najbardziej jakościową naukę jazdy Lublin, która przyniesie Państwu oczekiwane efekty. Z nami nauka jazdy lublin jest niezwykle prosta, albowiem stawiamy na proste i zwięzłe rozwiązania w zakresie nauki, dopasowane merytorycznie do każdej osoby. Pomagamy świetnie młodym kursantom wprowadzić się do tematyki poruszania się pojazdami mechanicznymi, zapewniajac przy tym również i świetną atmosferę.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
reklama